Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Sześciordzeniowy Coffee Lake w CPU-Z

Do sieci trafił zrzut ekranu, prezentujący wersję inżynieryjną 6-rdzeniowego procesora Intel Core ósmej generacji. Pracował on na podstawce LGA 1151 oraz posiadał 80 W TDP.

  intel-coffee-lake-6-core cpuz  

Screenshot bazuje na inżynieryjnej wersji procesora (ES – Engineering Sample) z dobrze znanymi z przecieków oznaczeniami 0000. Bazowy zegar testowanego modelu wynosi 3,5 GHz, jednak bardziej interesującym jest wartość taktowania w rybie Turbo. Sześciordzeniowy Coffee Lake w tym trybie przyspiesza na dwóch rdzeniach do 4300 MHz (co widać po zakresach mnożnika)

 

Procesor posiada 12 MB pamięci cache L3 oraz 80 W TDP. Co ciekawe, nie wiadomo cóż to może być za model. Wcześniej poznaliśmy cztery modele z serii Core i5 oraz i7, jednak żaden z nich nie posiada bazowego zegara na poziomie 3,5 GHz. Tajemnicą więc pozostają prawidłowe oznaczenia modelu.

 
 

Źródło: Guru3D

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Cougar Minos X5
Data publikacji:
17.10.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku