Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


HomePod od Apple potrafi niszczyć drewniane meble

Na opóźnieniach z wydaniem HomePoda się nie skończyło. Zaczynają się kolejne problemy. Może zaskoczyć, ale bezprzewodowy głośnik zdaje się być niszczycielskim dla drewnianych mebli.

 

Kupując HomePoda musimy posiadać cały ekosystem Apple, czyli Iphone, iPad lub MacBook. W innym wypadku głośnik staje się bezużyteczny, ponieważ nie skorzystamy z niego poprzez inny sprzęt. Pierwsze opinie wskazują na to, iż asystentka Siri jest dosyć ograniczona. Funkcjonalność tę w przyszłości poprawią pewnie aktualizacje oprogramowania.

 

Recenzenci zauważyli także coś bardzo niepokojącego. Głośnik zostawia pod sobą białe ślady, jeśli jest położony na drewnianej powierzchni. Sytuacja nietypowa, tego raczej nikt się nie spodziewał – jak widać Apple również. Już po około 20 minutach powoduje powstawanie białego nalotu. Szczególnie atakuje lakierowane drewno dębowe lub drewno potraktowane olejem. Producent przyznaje się do błędu i próbuje „zaradzić”: ślady powinny zniknąć same po kilku dniach, a jeśli nie, to pozostaje wykończenie powierzchni drewna na nowo… Serio?

  apple homepod asystent głosowy  

Jak wiadomo, pierwsze serie nowych produktów mogą być wadliwe, a producent mógł tego najzwyczajniej nie zauważyć. Tak stało się z bezprzewodowym głośnikiem od Apple. Dla posiadaczy urządzenia radzimy trzymać je z daleka od drewna lub podłożyć pod spód coś, co zapobiegnie zniszczeniu mebli. Przypomnijmy, że cena nowego HomePoda waha się w przedziale od 1550 do nawet 2000 złotych.

 
 

Źródło: MSPowerUser

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku