Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


AREZ – submarka Asusa zajmie się produkcją Radeonów?

Geforce Partner Program wprowadził sporo kontrowersji, lecz firmy zdają się podporządkowywać programowi Nvidii. ASUS prawdopodobnie zastosuje jednak inne rozwiązanie – stworzy osobną firmę, która zajmie się produkcją kart graficznych z układami konkurencji. AREZ będzie niczym marka Aorus, znajdująca się w rękach Gigabyte.

 

Jak donosi serwis VideoCardz, który sugeruje, że u podstaw plotki leżą źródła w samym Asusie, niedługo ujrzymy nową markę AREZ. Pod tym szyldem ukazywać się będą nowe karty graficzne z serii Radeon. Póki co ma to być submarka, ale nie wykluczone, że w przyszłości całkowicie straci ona brandowanie Asusa. Warto także wspomnieć, że AREZ stoi na równi z ROG – podlega on bezpośrednio głównej firmie, zatem ujrzymy karty AREZ STRIX, zamiast AREZ ROG STRIX.

  asus arez tabela  

Stworzenie submarki zdaje się być pokłosiem GeForce Partner Program, który zakazuje promowanie konkurencyjnych rozwiązań. To doprowadziło do całkowitego zniknięcia produktów Radeon na stronie MSI, a także zniknięciu „Gamingowych” Radeonów u Gigabyte. Czy również inni producenci zdecydują się na podobny ruch, jaki zaprezentować ma nam Asus? Zobaczymy.

 
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku