Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


CoD Black Ops 4 bez singla

W dzisiejszym czasach, gdy dostęp do internetu jest coraz powszechniejszy, rynek gier skupia się na produkcjach wieloosobowych, czasami implementując tryb dla jednego gracza. Co prawda nadal tworzone są tytuły skupione na jednoosobowej rozgrywce, posiadające minimalny tryb sieciowy, ale są też takie, które są dobre do gry samemu, jak i w grupie. Takim przykładem będzie Call of Duty.

 

Informacja, że nowa odsłona tej serii będzie posiadała wyłącznie multiplayer, wywołała niemały szum wśród fanów marki. Dziwi więc fakt, że kampanię singleplayer w poprzedniej części mini-serii, czyli Black Ops 3, ukończyło jedynie 9% graczy.

  cod-complete.001  

Czym zatem jest spowodowane to oburzenie? Prawdopodobnie tym, iż pośród tych wszystkich, którzy kupują tą grę wyłącznie dla rozgrywki wieloosobowej, znajdują się również osoby bardziej doceniające wkład włożony w fabułę, a po ukończeniu trybu dla jednego gracza korzystają z sieciowej rozgrywki.

 

Prawdopodobnie każdy zdaje sobie sprawę, że tworzenie dużej gry jest dość trudne oraz kosztowne, a najwięcej środków zazwyczaj przeznacza się na kampanie jednoosobową. Decyzja o usunięciu tego elementu z Black Ops 4 wynika najpewniej z braku odpowiednich funduszy. Jest to stwierdzenie raczej a priori, choć być może prawdziwe.

 
 

Źródło: ArsTechnica

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku