Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


CD Projekt RED z wiadomością do graczy

Na ostatniej klatce opublikowanego gameplay’u z gry Cyberpunk 2077 polskie studio postanowiło zamieścić wiadomość, w której tłumaczy, dlaczego fani tak długo musieli czekać na pierwsze wideo z rozgrywki.

 

Na targach E3 oraz Gamescom odbywały się pokazy gry Cyberpunk 2077, lecz wstęp na nie miała tylko garstka dziennikarzy. Przez chwilę nawet wydawało się, że na pokaz gry szerszej publiczności nie ma co liczyć. CDPR zaskoczyło jednak fanów wczoraj, oferując 48-minutowe wideo z zapisem rozgrywki. Co więcej, na ostatniej jego klatce znalazł się ukryty komunikat do graczy.

      A4bsQW4  

Jak tłumaczy CD Projekt Red, nie zdecydowano się na wcześniejsze ukazanie gameplay’u, albowiem studio nie chciało zawieść graczy. Cyberpunk 2077 wciąż znajduje się w fazie tworzenia i wiele elementów z pewnością zmieni swój wygląd. Twórcy chcieli uniknąć porównań oficjalnej wersji z pokazami jej prototypów. CDPR postanowiło później jednak podzielić się nagraniem zaznaczając, że to nie jest finalny produkt i wiele elementów świata oraz mechaniki może ulec zmianie.

 

Na koniec parę memów i ciekawostek ze streama poprzedzającego wypuszczenie Gameplay’u. Okazało się, że wśród tajemniczych znaków znalazły się te bardziej znajome, być może także teorie spiskowe. Nie zabrakło również kodów do gier na GOG.

  dfaH06CVL1QFsKYMaDjSI2JH1FMKTIPeeMRzx_lrliM 26xKsqyPnBCcm9kVlvO0IbSgMcnwYokkeIlPvRFVzZg    

Źródło: WCCFTech, Reddit

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku