Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Uruchomienie Cortany w każdym kraju? To możliwe!

Istnieje prosta sztuczka, która umożliwi korzystanie z Cortany na Microsoft Launcherze dla Androida. Przeszkodą nie będzie miejsce w którym się znajdujesz.

 

Microsoft Launcher na Androida dostał ostatnimi czasy kolejną aktualizację do wersji 4.6. Oferuje między innymi integrację z Cortaną. Jeżeli nie mieszkasz w kraju, w którym jest obsługiwana, to jest na to sposób. Pojawiło się trywialne obejście pozwalające na korzystanie bez ograniczeń, nie zważając na miejsce zamieszkania. Trik polega na szybkiej zmianie ustawień językowych Microsoft Lanucher:

   

– przejdź do ustawień Microsoft Launcher (przytrzymaj palec na ekranie głównym, a następnie wybierz „Ustawienia Launchera”)

 

– wybierz Ustawienia ogólne

 

– wybierz język

 

– zmień na angielski

 

   

  microsoft-launcher-change-language  

Zmiana ta spowoduje, że w trakcje interakcji z Cortaną trzeba używać poleceń po angielsku. Nie zmienia on jednak języka telefonu, zatem będziemy mogli z niego korzystać nadal w swoim ojczystym języku. Uważam to za godne rozwiązanie, które przyda się na czas oczekiwania na udostępnienie Cortany w większej liczbie tłumaczeń.

 
 

Źródło: Windows Central

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Optoma UHD65
Data publikacji:
31.10.2018
TEST Cougar Revenger S
Data publikacji:
31.10.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku