Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Destiny 2, GeForce Garage i trzy ekipy modderów.

W Katowicach odbyła się druga w Polsce edycja GeForce Garage. Trzeciego i czwartego października nasi rodacy wraz z ekipami z Czech i Rumunii podjęli się wyczerpującej pracy. Modding komputerów odbywał się przez ustalony na 24 godziny czas, w ruch poszły szlifierki, wiertarki i spawarki. Każda z ekip dała z siebie wszystko o czym świadczą końcowe efekty.

 

Polska

  Polska GEFORCE_GARAGE_komputer_PL  

Czechy

  Czechy GEFORCE_GARAGE_komputer_CZ  

Rumunia

  Rumunia GEFORCE_GARAGE_komputer_RO  

„To było naprawdę potężne wyzwanie, wymagające nie tylko talentu, odpowiedniej wiedzy i technicznej smykałki. Liczyły się przede wszystkim koncentracja i upór, tak aby po 12 godzinach oczy same się nie zamykały i ręce nie opadały z wycieńczenia. Ostateczne dzieło nie mogło być efektem naszej czystej fantazji, ale musiało nawiązywać do gry Destiny 2”- Komentarz Staszka „Tips’a” Wiertelaka. Lecz mimo trudów i zmęczenia wraz z Jarkiem „Black’iem” Arczyńskim dotrwali do samego końca nie dając za wygraną.

 

Walka na tym poziomie wcale nie była łatwa ponieważ przeciwnik nie był żółtodziobem! W barwach Czech wystąpili: utalentowany modder Filip Karel i entuzjasta, overclocker Josef ‘PKBO’ Dvořák. Rumunii walczyli równie wytrwale: Tudor „Monstru” Bădică jak również George „Papa Jock” Poteca oboje znani z modowania i podkręcania sprzętu. Pod koniec zawodów „Monstru” powiedział: „Koledzy z Polski i Czech radzili sobie doskonale i ale my musieliśmy się mocno natrudzić, by pokazać na co nas stać”

 

Zdjęć produktu:

1/76
 

Jesteśmy ciekawi waszych opinii więc podzielcie się z nami w komentarzach, co myślicie o projektach, wykonaniu i końcowych efektach „mechaników” z GeForce Garage?

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku