Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


ID-Cooling Stream 4 – obudowa ITX z montażem na monitor

ID-Cooling to mało znany producent, lecz nie można odmówić mu kreatywności. Stream 4 to konstrukcja oparta na ramie z rur, zaś na drugiej stronie tacki na płytę główną posiada system montażowy VESA.

 

Stream 4 to otwarta obudowa ITX, oparta o konstrukcję ramową. Cały zamysł przypomina In-Win D Frame. Sekcja z płytą główną przysłonięta jest zagiętym szkłem hartowanym, zaś na zasilacz przewidziano specjalną komorę.

  stream 4 4  

Główną „killing feature” Stream 4 jest jednak system montażowy VESA, do którego możemy przykręcić monitor. W ten sposób obudowa pełni rolę nóżki. Całość jest bardzo pomysłowa i prezentuje się całkiem schludnie. Co ciekawe, istnieje możliwość wykorzystania rur jako transportu płynu do chłodzenia cieczą. W ich środku znajdują się aluminiowe tuby. Każda z nich posiada szerokość na gwint 1/4″. Na samej górze konstrukcji przewidziano miejsce na chłodnicę 240 mm.

 

Co sądzicie o Stream 4? Dla mnie całość wygląda świetnie i bardzo oryginalnie. Połączenie rur z możliwością przepływu cieczy, a także wykorzystania obudowy jako nóżki monitora to coś dotąd niespotykanego. Niestety nie znamy ceny urządzenia, ale poprzednia Stream 3 została wyceniona na 300 dolarów. Nie spodziewajmy się więc zbyt optymistycznej kwoty, zwłaszcza przy takich nowościach.

 

Zdjęć produktu:

1/3
 

Źródło: Guru3D

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku