Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Już niecałe dwa miesiące do IEM 2018!

Drugiego marca Katowice po raz kolejny staną się stolicą światowego e-sportu. Fani będą mogli kibicować swoim drużynom w mistrzostwach świata ESL w grach CS:GO oraz Starcraft II. Już nie możemy się doczekać!

 

Spójrzmy, jak będą przebiegać mistrzostwa w grze Counter Strike: Global Offensive. Po raz pierwszy w historii na arenie ujrzymy aż 16 drużyn. Ma to na celu urozmaicenie imprezy i danie szansy ekipom spoza światowego TOP 8. Utworzone zostaną dwie grupy po osiem drużyn, bazujące na globalnym rankingu ESL CS:GO. Każda grupa podzielona zostanie na niższy (4 drużyny) i wyższy (8 drużyn) segment Pierwsze mecze rozgrywane będą w systemie Best of 1, zaś drugie – w Best of 3. Trzeci mecz wyłoni drużyny do playoffów – zwycięzca trzeciego meczu z wyższego segmentu trafi do półfinału, zaś przegrany do ćwierćfinału. Z niższego segmentu tylko zwycięzca trzeciego meczu może liczyć na kwalifikacje – do ćwierćfinału.

  IEMKatowice18_TournamentFormat18_1920x1080_Groupstage  

Zmagania eliminacyjne w grupach będziemy mogli obserwować od 27 lutego do 1 marca. Playoffy odbędą się w trakcie IEM na arenie w dniach 2-4 marca. Pula nagród wynosi aż 500 tysięcy dolarów!

  IEMKatowice18_TournamentFormat18_1920x1080_Final_Stage  

W przypadku Starcrafta II globalne eliminacje już się zaczęły. W Katowicach zobaczymy mnóstwo graczy, którzy na początku rozegrają turnieje RO76 w ESL Arena. 64 miejca zostały przewidziane dla zawodników klasy światowej. Na IEM Expo ujrzymy 24 graczy, po czterech w każdej z sześciu grup. Zwycięzca każdej grupy dostanie się bezpośrednio do ćwierćfinałów, zaś drugie i trzecie miejsce awansuje do 1/12. W Spodku zobaczymy playoffy – round of 12, ćwierćfinały, półfinały oraz wielki finał.

  20170305_Jakub-Patrowicz_IEM-Katowice_01859  

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

 
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku