Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Inteligentny aparat Google Clips już w sprzedaży

O urządzeniu usłyszeliśmy w październiku 2017 roku. Teraz już możemy je nabyć w sklepie Google za 249 dolarów. Aparat ten wykonuje automatycznie krótkie klipy, gdy zobaczy coś, co uzna za ciekawe.

 

Jeżeli szukamy kamerki do nagrywania naszych wyczynów sportowych lub wideorejestratora to nowy sprzęt od Google do tego nie służy. Clips to aparat ze sztuczną inteligencją, który wykona automatycznie zdjęcia, jeśli zauważy coś ciekawego. Posiada on 130-stopniowe pole widzenia. Specjalny algorytm wykrywa osoby, uśmiechy oraz inne czynniki wyzwalające, których uczy się z czasem, by dostosować się do użytkownika i jego zainteresowań.

  IMG_0392  

Kamerka rejestruje serię do 15 obrazów na sekundę i konwertuje je w coś podobnego do animowanego GIFa. Jeśli jednak chcemy zdjęcia, to możemy je wyodrębnić z tego krótkiego klipa. Aparat ten możemy także używać do robienia zdjęć ręcznie, umieścić go w statycznej lokalizacji lub nosić jak Go Pro.

  IMG_0386  

Pierwsze recenzje informują nas, że jakość obrazu nie jest w pełni zadowalająca. Dodatkowo Clips nie rejestruje dźwięku i nie jest wodoodporny. Jednak są także zadowoleniu użytkownicy, którzy uchwycili niesamowite ujęcia. Tylko czy to, co otrzymujemy jest warte swojej ceny?

 

Zdjęć produktu:

1/2
 
 

Źródło: Ars Technica

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku