Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Jeszcze w marcu Apple zorganizuje konferencję

27 marca 2018 r. w Chicago odbędzie się konferencja Apple skierowana specjalnie dla nauczycieli i studentów. Sugerują to zaproszenia, które są rozsyłane do przedstawicieli mediów. Prawdopodobnie przedstawione zostaną nowe usługi, aplikacje, programy, a może nawet urządzenia.

 

Apple ostatnimi czasy podała do informacji, iż w tym roku WWDC odbędzie się w dniach 4-8 czerwca. Nie jest to jednak jedyna impreza, jaką producent szykuje dla zainteresowanych firmą. Dnia 27 marca ma odbyć się konferencja prasowa. Rozsyłane do przedstawicieli mediów zaproszenia ukazują, że spotkanie będzie miało miejsce w Chicago, w Lane Tech College Prep High School. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 10:00 czasu lokalnego.

 

Tematyką ma być szkolnictwo i zdobywanie wiedzy. Po krótkie analizie łączy nam się to z plotkami dotyczącymi pracy Apple nad wprowadzeniem do swojej oferty nowych i tańszych urządzeń. Miał by to być budżetowy MacBook Air lub nowy iPad. Przecież taki właśni sprzęt potrzebują studenci oraz nauczyciele. Niezły pomysł… Ponadto otrzymamy pewnie dużą dawkę informacji odnośnie nowych funkcji oprogramowania.

  apple  

Nie można pominąć fanów marki, którzy zapalczywie czekają na nowego iPhone’a SE. Trudno natomiast stwierdzić, czy Apple zdecyduje się na połączenie prezentacji tego urządzenia razem z konferencją poświęconą szkolnictwu. Bardzo wątpliwe…

 
 

Źródło: Twitter: nilay patel

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku