Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Kingdom Come: Deliverance – patch o wadze całej gry

Najnowsza gra Warhorse Studios zadebiutuje już we wtorek, lecz zanim w niego zagracie, będziecie musieli pobrać drugie 23 GB w formie premierowego patcha. Sytuacja ta ma miejsce w przypadku konsoli Playstation 4, lecz niewątpliwie podobne łatki zawitają także na Xbox One oraz na PC.

 

Podczas instalacji Kingdom Come: Deliverance, redaktorów Gadgets360 spotkała spora niespodzianka, ważąca 23,07 GB. Bardzo dobrze, widać, że producent nieźle dba o produkt, wypuszczając potężną, darmową aktualizację już w dniu premiery. Problem jest taki, iż… waży ona tyle, co sama gra. Sytuacja miała miejsce na konsoli PlayStation 4, ale prawdopodobnie ujrzymy identyczne scenariusze na innych platformach.

  kingdom_come_deliverance_day_one_patch__1518183145031 kingdom_come_deliverance_ps4_day_one_patch_1_1518183204821  

Dlaczego klienci otrzymują wersję fizyczną gry, gdy taki sam rozmiar muszą dodatkowo pobierać z Internetu? Oto pytanie, które powoli staje się retorycznym. Przy obecnych szybkościach łącza oraz dystrybucji cyfrowej pudełka odchodzą do lamusa. Jest jednak wśród graczy taka grupa, która wciąż nie może pochwalić się dobrą transmisją danych i dla niej nośniki są zbawieniem – w końcu pobieranie 23 GB przy chociażby połączeniu radiowym może trwać kilka, jak nie kilkanaście godzin. Dlaczego tacy klienci dostają tak naprawdę połowę gry i zmuszeni zostaną do długiego czasu oczekiwania na pobranie łatki?

 
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku