Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Klawiatura Asus ROG Claymore na zdjęciach

Zdjęć produktu:

1/5

Asus zamieszczał skrawki wyglądu klawiatury Claymore już jakiś czas. Pojawiały się one w materiałach promocyjnych, bądź przypadkowych zdjęciach. Teraz można mieć tylko nadzieję, na szybką dostępność, ponieważ tajwańska firma udostępniła pełen pakiet zdjęć nachodzącego flagowca wśród klawiatur. Ostatnim razem, gdy usłyszeliśmy o klawiaturze ROG CLaymore, jej data premiery była szacowana na drugi kwartał tego roku. Ze względu na to, że ta nie odbyła się, można jedynie zgadywać, że Asus zaprezentuje klawiaturę już niedługo.


ROG Clayomore posiada pełne podświetlanie RGB, z możliwością przypisania kolorów do indywidualnych klawiszy, grup klawiszy bądź podświetlania jedynie tych używanych obecnie w grze. Odłączany blok numeryczny pozwala na zmniejszenie rozmiarów klawiatury np. w przypadku podróży na LAN Party. Produkt wyposażony jest też w port USB 3.0 (np. do podłączenia myszy bądź pendrive’a) oraz kontroler głośności w formie walca. Claymore wyposażony jest też w funkcje dla płyt ROG, takie jak przycisk bezpośrednio przekierowujący do BIOS UEFI, przycisk podkręcania CPU oraz podkręcania RAM’u. Nie było niestety ani słowa o najważniejszym elemencie, czyli przełącznikach. Prawdopodobnie jednak będą to Cherry MX. Cena też nie jest jeszcze znana, lecz na pewno nie będzie niska.


Źródło: Eteknix.com

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku