Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Kuzniewski.pl – telenowelę czas zacząć

Dariusz Kuźniewski, właściciel upadłego sklepu kuzniewski.pl, zabrał głos w sprawie, która teraz zdaje się bardzo zawiła. Właściciel twierdzi, że został oszukany przez współpracowników.

 

Upadek kuzniewski.pl mocno wstrząsnął światem IT. „Historia o tym w jaki sposób prawie straciłem firmę i sam dostarczyłem (bo nawet nie sprzedałem) sznur, na którym próbowano mnie powiesić.” – takimi słowami Dariusz Kuźniewski rozpoczyna swoje wypracowanie, gdzie przedstawia swój punkt widzenia.

 

Przyczyny upadku nie są jasne. Oficjalnie mówiono o zatorze finansowym, który spowodowany został „niespodziewaną zapaścią w branży IT w Polsce”. Na jaw z czasem zaczęły wychodzić różne informacje, między innymi wypowiedzi pracowników, oskarżających właściciela o zaistniałą sytuację. Dariusz Kuźniewski miał nawet nie wypłacać zaległego wynagrodzenia za nadgodziny.

 
źródło: Dariusz Kuźniewski | kuzniewski.pl
źródło: Dariusz Kuźniewski | kuzniewski.pl
 

Prezes ma jednak odmienne zdanie. Winą za upadek obarcza swoich współpracowników, którzy szykowali pucz. Rozegranie godne podziwu, lecz postawa właściciela firmy z wielomilionowym obrotem wydaje się bardzo naiwna. W skrócie winni po pojawieniu się problemów finansowych mieli zaproponować zmianę operatora sklepów. Chodzi o spółkę BlackBerg sp. z o.o., której byli udziałowcami. Kuźniewski zgodził się na to, wierząc w dobre intencje. Celem nie była jednak pomoc firmie z problemami finansowymi, lecz przejęcie jej bazy klientów i jej zniszczenie.

 

Tak wygląda cała sytuacja w skrócie, jednak tekst jest o wiele rozleglejszy i mógłby być świetnym scenariuszem do filmu. Kuźniewski po rozgrywce swoich współpracowników zmuszony został do ogłoszenia upadłości, zaś teraz zapowiada walkę o firmę i o rekompensatę za poniesione straty materialne i wizerunkowe. Sklep kuzniewski.pl przy współpracy z silnym partnerem ma niedługo wznowić swoje funkcjonowanie.

 

Sprawie będziemy przyglądać się na bieżąco. Zapowiada się naprawdę długa batalia, jakiej polski rynek IT jeszcze do tej pory nie widział. Całość możecie przeczytać na stronie sklepu POD TYM LINKIEM.

 
 

Źródło: Money.pl, Kuzniewski.pl

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku