Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Kuzniewski.pl ogłosił upadłość finansową

Cała sytuacja jest owiana sporą tajemnicą. We wtorek 1 sierpnia ogłoszono zamknięcie firmy, co było zaskoczeniem nie tylko dla klientów, ale również dla samych pracowników.

 

Prawie dziesięcioletnia, spora firma informatyczna, która nagle ogłasza upadłość, to niecodzienna sytuacja. Jak informuje Dariusz Kuźniewski, właściciel Kuzniewski.pl:

 

„Sytuacja ta nie jest spowodowana przez naszą firmę, a przez dramatyczną i niespodziewaną zapaść w branży IT w Polsce. Na różnych etapach łańcucha dostaw powstały olbrzymie zatory płatnicze, co utrudnia pozyskanie towaru. Sytuacji nie ułatwiają zaległości w stosunku do naszej firmy ze strony niektórych kontrahentów”

  kuzniewskipl siedziba  

Poznańskie przedsiębiorstwo posiadało również oddziały w Warszawie i Wrocławiu. Chociaż samo wytłumaczenie właściciela nie budzi wątpliwości, to nagłe zwolnienie pracowników, którzy nie byli w ogóle świadomi problemów, wydaje się dziwne. Redaktorzy Głosu Wielkopolski udali się do siedziby, zlokalizowanej na ulicy Grunwaldzkiej, jednak nie zastali nikogo z pracowników. Dowiedzieli się oni również, że do sądu nie 1 sierpnia nie wpłynął wniosek o upadłość.

 

Sam Dariusz Kuźniewski twierdzi, że majątek firmy wystarczy na realizację wszystkich zobowiązań. Zakupy będą stopniowo realizowane, jednak trzeba będzie się liczyć ze znacznie wydłużonym terminem.

 
 

Źródło: Głos Wielkopolski

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku