Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Logitech G502 HERO – odświeżona konstrukcja z nowym sensorem

Znany producent Logitech wpadł na pomysł, aby odświeżyć konstrukcję myszy G502. W nowej wersji skorzystał z niebywale czułego sensora HERO 16K. Jeśli chodzi o design to pozostał w zasadzie bez zmian.

 

Logitech G502 HERO to rewelacyjna myszka, która znajdzie zastosowanie u osób praworęcznych. Jej wymiary to 132 x 75 x 40 mm, natomiast waga osiąga 121 g. Posiadacz tego sprzętu ma jednak możliwość dodatkowego obciążenia za pomocą specjalnych pięciu ciężarków ważących każdy z osobna 3,6 g. Łącznie daje to możliwość dociążenia „gryzonia” o 18 gram.

  4  

To, co zostało zmienione w nowej odsłonie myszy Logitech G502 HERO to przede wszystkim nowy sensor HERO, który bez problemu pracuje z rozdzielczością od 100 do 1600 dpi. Przyspieszenie wynoszące 40 G oraz prędkość rejestrowania ruchu osiągająca nawet do 400 cali/s z pewnością zadowoli użytkownika, któremu zależy na tym, by możliwie najwydajniej grać w ulubione gry komputerowe. Delikatną różnicą wizualną jest natomiast zastosowanie pięciu profili, a nie trzech, tak jak to było w poprzedniej, starszej wersji.

  1  

Logitech G502 HERO jak wiadomo jest myszką skierowaną przede wszystkim dla graczy. Nie mogło więc zastosować częstotliwości odświeżania mniejszej niż 1000 Hz. Tak też zrobiono. Możemy dobrowolnie zapisywać w dostępnych różnego rodzaju profilach ustawienia naszych klawiszy, bądź charakterystykę podświetlenia RGB. Przycisków do dyspozycji otrzymujemy dwanaście, jednak musimy pamiętać, iż rolkę należy liczyć jako trzy przyciski. Jak wygląda sprawa z trwałością? Główne klawisze według informacji producenta powinny wytrzymać około 50 mln kliknięć – brzmi całkiem dobrze!

  3  

Łączność myszy Logitech G502 HERO z komputerem odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB o długości 2.1 m, który swoją trwałość zawdzięcza dzięki oplotowi. Przy zakupie otrzymujemy dwuletnią gwarancję producenta. Ile jednak wydamy pieniędzy, aby „gryzoń” mógł znaleźć się na naszym biurku? Cena oscyluje w granicach 79,99$.  


 

Źródło: wccftech, Logitech

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku