Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Kosmiczne produkty od MAD CATZ wracają

  mad-catz-R.A.T.1-R.A.T.2-R.A.T.4-R.A.T.6-R.A.T.8-R.A.T.-Pro-S3-Lightweight-X3-Precision-E.S.Pro-Gaming-myszki-słuchawki  

MAD CATZ po swoim odrodzeniu zaprezentowała nowe myszki i słuchawki dla graczy i profesjonalistów. Wszystkie z nich to legendarna seria R.A.T – gamingowe, modularne urządzenia optyczne z kosmicznym wyglądem.

 

Zapewne część z was kojarzy jeszcze markę R.A.T. pod skrzydłami Saiteka. Pałeczkę po nich przejęła firma MAD CATZ, która ogłosiła bankructwo w zeszłym roku. Przedsiębiorstwu udało się jednak postać z gruzów i niedawno doczekaliśmy się informacji o najnowszych produktach. Większość z nich to legendarne myszki.

   

Wśród nowych modeli znajdziemy R.A.T.1+, lekką konstrukcję z czterema przyciskami i regulowaną pozycją palmresta, R.A.T.2+ z sensorem Pixart PMW 3325 i diodami RGB LED, R.A.T.4+ z Pixart PMW 3330 i przyciskami OMRON, R.A.T.6+ z aż 9 przyciskami, dłuższą żywotnością kliknięć i ciężarkami do regulacji wagi. Kwintesencją serii R.A.T jest R.A.T.8+, albowiem posiada ona sensor Pixart PMW 3389, wszystkie cechy poprzedników, pamięć do makr i ustawień, a także wymienną skorupę i modularne elementy.

 

Kolejną serią jest R.A.T. Pro, w której uświadczymy póki co dwa modele. R.A.T. Pro S3 Lightweight wyposażona została w Pixart PMW 3330, regulowany element na nadgarstek, RGB, przełączniki OMRON i niską wagę. R.A.T. Pro X3 Precision pochwalić się może wymienialnymi stopkami, scrollem z pracą w pionie i poziomie oraz powłoką hydrofobową, zapobiegającą poceniu się dłoni. Nową gamę produktów uzupełniają słuchawki E.S.Pro+ Gaming, prztworniki 13,5 mm oraz mikrofon zapewnić mają idealną komunikację oraz wrażenia z gry.

 

Zdjęć produktu:

1/8
 

Póki co nie znamy ceny żadnego sprzętu. Tę zapewne poznamy jesienią, ponieważ wtedy nowy sprzęt trafi na półki sklepowe.

 
 

Źródło: MAD CATZ

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku