Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Metacritic zalany fałszywymi recenzjami najnowszego Assassina

Metacritic, jedna z popularniejszych zagranicznych stron związanych z grami komputerowymi została zaatakowana przez niemal tsunami pozytywnych recenzji z fałszywych kont. Komentarze dotyczyły najnowszej części Assassina – Origins.

 

Wczoraj pisałem o problemach z Denuvo w tej grze, które znacząco obciąża procesory. Wczoraj również Kotaku opisało sprawę tajemniczych fejk-kont, z których masowo były pisane pozytywne recenzje o Assassinie. Cała sprawa miała miejsce w ostatnich dniach października.

  assassins creed origins metacritic fałszywe recenzje  

Póki co nie wiadomo ile z ponad 600 recenzji są fałszywymi komentarzami. Wywindowały one ocenę gry na 8.0. Wystarczy tylko przejrzeć pierwszą stronę opinii by szybko dojść do wniosku, że coś tutaj jest nie tak. Kotaku skontaktowało się z szefem Metacritic. Marc Doyle powiedział, że tego typu ataki zdarzały się już wcześniej. Jak twierdzi, podobne działania mają miejsce 2-3 razy w ciągu roku. Całość wygląda na działanie jakiegoś bota – losowo generowane nicki oraz powtarzające się wypowiedzi z łamaną angielszczyzną.

 

Co prawda główna ocena w Metascore brana jest z recenzji hobbystów oraz profesjonalistów z branży, jednak ocena użytkowników wciąż widnieje w każdej stronie gry w serwisie.

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku