Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Microsoft przejmie Electronic Arts?

Internet zalany jest plotkami o tym, jakoby Microsoft zastanawiał się nad przejęciem jednego z większych wydawców gier wideo – Electronic Arts. Póki co cała sprawa owiana jest tajemnicą i brakuje jakichkolwiek szczegółów.

 

Microsoft chyba nie wie, co zrobić z zarobioną kasą. Gigant z Redmond radzi sobie fenomenalnie i to w sumie obecnie jedyny argument przemawiający za prawdopodobieństwem przejęcia „Elektroników”. Teorię wysnuli redaktorzy serwisu Polygon. Chodzi o niedobór ekskluzywnych tytułów na konsolę Xbox One. Cała teoria rzekomego zamiaru przejęcia opiera się o jedno „wiarygodne” i „bliskie Microsoftowi” źródło. MS pod uwagę bierze również Valve oraz PUBG. Aktualnie koncern posiada 130 miliardów dolarów do wydania, zaś wartość rynkowa Electronic Arts oscyluje w okolicach 35 miliardów.

  halo microsoft ea  

Analityk SuperDataResearch Joost Van Dreunen powiedział Polygonowi, że spodziewa się więcej informacji o przejęciu w niedalekiej przyszłości. Również ja sądzę, że całość jest bardzo prawdopodobna. Microsoft zarabia fortunę i na pewno będzie chciał rozwiązywać problemy ze swoimi produktami. Takim problemem jest właśnie mała liczba ekskluzywnych tytułów na Xboxa. Czy dla klientów będzie to dobre rozwiązanie? Zapewne tak, bowiem MS ostatnio dobrze dba o klientów, co niekoniecznie można powiedzieć o EA.

 
 

Źródło: Guru3D

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku