Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Już milion pobrań LibreOffice 6.0

Ponad dwa tygodnie temu nowa wersja pakietu biurowego LibreOffice została oddana do dyspozycji użytkowników. Program osiągnął milion pobrań.

 

Wiadomo nie od dziś, że pakiet LibreOffice cieszy się ostatnimi czasy sporym zainteresowaniem. Jest dobrą alternatywą dla płatnego Microsoft Office. The Document Foundation ogłosiło, że od 31 stycznia bieżącego roku nową wersję aplikacji pobrało milion zainteresowanych. Oczywiście liczba ta wskazuje na pobrania, nie na instalację lub regularne użytkowanie. Mimo to wynik ten wskazuje, że program ma swoich zwolenników, którzy nie są obojętni.

  libreoffice-6-0-open-source-office-suite-passes-1-million-downloads-mark-519831-2  

Aktualizacja 6.0 wprowadza wiele nowych funkcji oraz ulepszeń w stosunku do wersji poprzednich. Odświeżona została konstrukcja z nowymi stylami tabel, nowe gradienty, ikony elementarne. Dodatkowo kompatybilność z Microsoft Office jest jeszcze lepsza. Obsługuje nowe formaty importu i eksportu plików.

 

 „Doświadczyliśmy bardzo pozytywnego odzewu na temat nowych funkcji i usprawnień. Będziemy rozwijać program z wydaniami 6.0.2, 6.0.3 i kolejnymi wersjami nadchodzącymi w najbliższych miesiącach” – Mike Saunders z The Document Foundation w rozmowie z serwisem Softpedia.

 
 

Źródło: Softpedia

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Cougar Minos X5
Data publikacji:
17.10.2018
TEST Optoma UHD65
Data publikacji:
31.10.2018
TEST Cougar Revenger S
Data publikacji:
31.10.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku