Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


MSI VIGOR GK40, GK70 i GK80 w ITPC

MSI cały czas prezentuje coraz to nowsze peryferia dla graczy. Tym razem firma chce zaistnieć na rynku klawiatur mechanicznych i prezentuje modele VIGOR GK40, GK70 oraz GK80. Premiera tuż tuż, a „mechaniki” są już u nas!

  vigor-1  

Zacznijmy od GK40. To dość budżetowa konstrukcja, wyposażona w membranowe switche, mające symulować te mechaniczne. Może się ona wyróżnić sześcioma strefami podświetlenia RGB wraz z różnymi efektami oraz poziomami jasności. Można również poszerzyć jej możliwości z wykorzystaniem oprogramowania Mystic Light. Producent wyróżnia również doskonałe odczucia podczas korzystania z klawiatury, mające sprawiać wrażenie obcowania z mechanikiem, a także anti-ghosting oraz wodoodporność.

  vigor-2  

GK70 to już wyższa półka. Klawiatura posiada mechaniczne switche Cherry MX, podświetlenie LED RGB z możliwością personalizacji, 100% anti-ghosting, specjalne przyciski do kontroli sprzętu, a także specjalne, metalowe i gumowane keycapsy do najważniejszych dla graczy klawiszy.

  vigor-4  

GK80 to najwyższa półka. Tak jak w przypadku GK70 mamy do czynienia ze switchami Cherry MX, pełnym podświetleniem RGB oraz takimi samymi przyciskami sprzętowymi. Klawiatura posiada jednak specjalne guziki do kontroli dźwięku, a także dodatkowe gniazdo USB. Nie zabrakło keycapsów oraz podkładkę pod nadgarstki.

  vigor-7  

Jeśli jesteście zainteresowani tym, jak te klawiatury sprawdzają się w akcji, już w przyszłym tygodniu będziecie mogli przeczytać recenzje na łamach naszego portalu. Zapraszamy!

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku