Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Nanoxia zapowiada obudowę CoolForce 2 Rev. B

Firma Nanoxia przedstawia obudowę CoolForce 2 Rev B. Jest to poprawiona wersją CoolForce 2, która swoją premierę miała kilka miesięcy temu, lecz w oparciu o opinie użytkowników i recenzentów firma Nanoxia postanowiła ją ulepszyć.


obudowa
file-b880d619bbbcbbea22

Jednym z głównych problemów obudowy CoolForce 2 był filtr przeciwpyłowy, który był trudny do wyczyszczenia. Teraz w nowszej wersji problem ten został rozwiązany. Została zmieniona przednia części obudowy, która teraz jest oddzielona od panelu I/O, dzięki czemu łatwiej jest dostać się do filtru i go wyczyścić.
Ponadto, panel I/O został podany lekkim modyfikacją, oprócz oddzielenia od przedniej części panelu. Od teraz w panelu wbudowany został port USB 3.1 z złączem typu C, zamiast wcześniejszego USB 2.0. Również pojawił się przycisk led On/Off.


obudowa3

CoolForce 2 Rev B został wyposażony w trzy wentylatory 140mm (dwa z przodu, jeden z tyłu). Jest również możliwość rozbudowy o kolejne dodatkowe wentylatory 120mm lub 140mm. Dzięki temu zapewni to odpowiednie chłodzenie nawet najbardziej wymagającym konfiguracjom.
Znalazło się również dodatkowe miejsce na dwa dyski 5,25-calowe, cztery 3,5-calowe oraz sześć 2,5-calowych. Można również zamocować chłodzenie procesora o wysokości do 185mm. Maksymalna długość karty graficznej to 430 mm (300 przy zainstalowaniu modułów przednich).


obudowa2

Cena nie ulega zmianie i nadal wynosi 85 euro.


Źródło: eteknix

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku