Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Nvidia G-Assist – pendrive z AI, który gra za Ciebie

Często znajdowaliście się w sytuacji, że trzeba było na chwilę odejść od komputera, a właśnie był gorący moment w grze? Nvidia przy pomocy sztucznej inteligencji postanowiła pomóc wszystkim tym, którzy nie chcą nigdy przerwać swojej rozgrywki. Cały program został zamieszczony w nośniku, który wyglądem przypomina referencyjne karty producenta.

 

Sztuczna inteligencja uczy się twojego stylu gry i dzięki temu pozwala na osiągnięcie tych samych umiejętności, jakie posiadasz. Możesz więc spokojnie ją załączyć i bez problemu odejść od komputera bez obaw, że zostaniesz wyrzucony za boty czy „cheaty”. Śmiało, zasiądź przed komputerem z pizzą i napojem energetycznym i patrz, jak G-Assist tłucze przeciwników za ciebie.

 

Funkcja Ghostplay, czyli kluczowa opcja, działa przez trzy minuty od momentu jej aktywacji. Musisz więc się pospieszyć z jedzeniem obiadu czy wynoszeniem śmieci. Kolejną z opcji jest BossBoost, którą możesz włączyć tylko raz w ciągu całej rozgrywki. Pozwala ona efektywnie walczyć z bossami, których, jak wiadomo, nie pokonujemy tak szybko jak hordy innych oponentów. Producent uruchomił również serwis Nvidia Nurture. Sztuczna inteligencja automatycznie zamiawia jedzenie i energy drinki, które maksymalnie zwiększą twoją koncentrację w trakcie grania. Wporowadzono również GeForce GameTrain – personalnego trenera, który pomoże w szlifowaniu umiejętności w aż 10.080 grach wspieranych przez oprogramowanie.

Zdjęć produktu:

1/4
 

Nieoficjalne źródła donoszą, że G-Assist dostępny będzie w kwocie 321 cebulionów złotych polskich. Dodany zostanie do nadchodzącej karty Nvidia GTX 1090, która zostanie wyposażona aż w dwa układy znane z GTX 1080. Nie znamy niestety daty premiery.

 

Źródło: Nvidia

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku