Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Odświeżony Thunderbird 60 beta do pobrania

Mozilla nie zaprzestała rozwijać swój popularny program pocztowy. Nowy Thunderbird to przede wszystkim rozszerzenie funkcjonalności,a także odświeżenie warstwy wizualnej. Co nowego zobaczymy w wydaniu 60 (beta)?

 

Przypomnijmy, że Thunderbird jest jednym z najbardziej popularnych programów pocztowych. Wykorzystywany jest w prywatnej korespondencji, ale również w kontaktach zawodowych. W ostatnich latach niestety rozwój aplikacji był zatrzymany, więc użytkownicy cierpieli na brak nowych funkcji. Jedyne aktualizacje jakie się pojawiały to te związane z kwestią bezpieczeństwa. Jednak pod koniec roku 2017 Mozilla postanowiła zacząć prace nad odnowieniem programu i przywróceniu go do świata żywych. W taki oto sposób pojawiła się wersja 60 beta.

 
thunderbird2
 

Mozilla Thunderbird 60 beta to wersja w której użytkownicy otrzymają między innymi odświeżony interfejs pozwalający, aby w korzystać z wszystkich funkcji tej aplikacji przyjemniej niż dotychczas. Wprowadza również opcje, które ułatwią usuwanie odbiorców oraz obsługę załączników. Również modułu kalendarza uległ zmianom. Od teraz umożliwia on sprawniej zarządzać seriami wydarzeń. Pozwala on na wyświetlanie lokalizacji wydarzeń w widoku dnia, tygodnia. Kolejne udogodnienie to możliwość ustalenia, czy powiadomienia o spotkaniach mają być wyświetlane w trybie bezpośrednim, a nie z poziomu wyskakującego okienka. Nie zabrakło także konwersji folderów mbox do maildir i na odwrót.

 
 

Źródło: Mozilla

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku