Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Playstation Classic Mini – retro konsola od Sony

Sony idzie w ślady Nintendo i postanawia wypuścić odświeżoną wersję pierwszego, kultowego już Playstation z dopiską Classic Mini. Pomniejszony model dostępny będzie z 20 wbudowanymi grami i zadebiutuje na początku grudnia.

 

Przyznać się, kto marzył o pierwszym „Pleju” i zawsze chciał go mieć. Jeśli do tej pory nie udało się wam zrealizować tego marzenia, teraz będzie naprawdę godna okazja. Sony postanowiło wypuścić miniaturową, odświeżoną wersję – Playstation Classic Mini. Spowodowane jest to prawdopodobnie niesamowitymi wynikami sprzedaży NES oraz SNES Classic od Nintendo.

   

Wśród gier dołączonych do konsoli znajdziemy takie perełki, jak Final Fantasy VII, Tekken 3, Ridge Racer Type 4, Wild Arms czy też Jumping Flash. Łącznie będzie ich dwadzieścia. Pełna lista zostanie udostępniona niebawem. Wątpliwości może jednak wzbudzić fakt, że nie mamy aktualnie informacji o możliwości powiększenia tej kolekcji o więcej tytułów.

  42964774390_ce5d11c700_b  

Kolejnym brakiem w zestawie jest fakt, że musimy wyposażyć się we własny zasilacz sieciowy USB AC. Ten bowiem nie został dołączony do zestawu. Nie zabrakło za to dwóch padów z designem tych oryginalnych, jeszcze bez gałek analogowych. Wygląd urządzenia to replika pierwowzoru, lecz o 45% mniejsza. Gry wyświetlimy na zewnętrznym monitorze dzięki złączu HDMI.

  43865608325_e1762572d1_b  

Teraz przejdźmy do ceny. Ta wynosi 449 zł w naszych sklepach. Czy to dużo jak na urządzenie wraz z 20 kultowymi grami? Na to pytanie odpowiedzieć musi sobie każdy samodzielnie. Aktualnie znajdziemy już oferty przedsprzedaży, normalnie będzie on dostępny od 3 grudnia.

 
 

Źródło: SONY

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku