Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Bezprzewodowa mamba, Razer Mamba

Lekka bezprzewodowa myszka gameingowa? Czemu nie! Firma RAZER zaprezentowała taką na targach CES 2018. Swoja niską wagę zawdzięcza brakowi akumulatora. Baterii też do niej nie włożymy. Zatem jak świeci i czy w ogóle działa?.. Odpowiedzią jest podkładka.

 

Mysz Mamba HyperFlux oraz Mousepad Firefly HyperFlux są niejako jednością. O ile podkładka zadziała z każdym sprzętem (przynajmniej powinna), o tyle mysz bez niej nie będzie funkcjonować, ponieważ musi być zasilana. Prąd czerpie właśnie z wyżej wspomnianej podkładki, która emituje energię wymaganą do odpowiedniego działania

  razer hyperflux  

Co prawda istnieje możliwość podłączenia kabla, aby otrzymać zwykłego przewodowego gryzonia, ale takie rozwiązania na co dzień raczej nie będą stosowane.

 

Urządzenie wskazujące jest wyposażone w optyczny sensor 5G, pozwalający osiągnąć czułość na poziomie 16000 DPI. Połączenie z komputerem realizuje za pośrednictwem fal wspierających technologie AFT – Adaptive Frequency Technology – o częstotliwości 2,4 GHz, które odbierane są przez podkładkę. A skoro już o niej mowa, ma być w średnim rozmiarze o proporcjach 4:3 z materiałową powierzchnią i ukrytą wewnątrz cewką zasilającą mysz.

  razer mamba  

Całość oczywiście świeci całą paletą 16.8 miliona kolorów, które można zsynchronizować z żarówkami Philips Hue przy pomocy programu Razer Synapse 3, co daje możliwość podziwiania pokazu świateł.

 

Mysz będzie sprzedawana w zestawie z niezbędną podkładką, a na półkach ma się pojawić jeszcze w tym kwartale. Całość kosztować będzie 249,99 dolara. Nie wiadomo jak na razie jaka będzie oficjalna cena w Polsce, ale po przeliczeniu ceny amerykańskiej wychodzi nam ok. 880 złotych.

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku