Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje MSI VIGOR GK40, GK70 i GK80 – seria klawiatur dla graczy
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
MSI VIGOR GK40, GK70 i GK80 – seria klawiatur dla graczy
MSI VIGOR GK40, GK70 i GK80 – seria klawiatur dla graczy
Klawiatury

komentarzy:

0
Data Publikacji: 30 kwietnia, 2018
Kategoria: Klawiatury

VIGOR GK40

Na pierwszy rzut skupimy się na klawiaturze GK40, która to jest najtańszą pozycją wśród nowych propozycji MSI. Należy ona do typowo gamingowych produktów co widać zaraz przy pierwszym kontakcie. Zamiast klasycznej konstrukcji, dostajemy bryłę z ostro ściętymi kątami, z licznymi zakrzywieniami dodatkowo uwieńczonymi czerwonymi akcentami. Jednak skupiając się na samej konstrukcji, klawiatura liczy odpowiednio 472 mm szerokości, 207 mm głębokości i 39 mm wysokości. Podpórka pod nadgarstki została zintegrowana z samą klawiaturą, przez co nie ma możliwości jej odłączenia. W całości wykonano ją z matowego plastiku w kolorze czarno-grafitowym, zaś na podkładce znajdziemy dodatkową fakturę.

Zdjęć produktu:

1/4
 

Spód jest w pełni wykonany z czarnego plastiku. Tutaj warto zauważyć, że za trzymanie się blatu odpowiadają tylko dwie sporej wielkości gumowe podkładki u dołu, góra dostała tylko i wyłącznie dwie plastikowe, malutkie wypustki. Producent jednak dodatkowo zapewnił dwie podwyższające podpórki, dzięki którym możemy podnieść klawiaturę. Tak więc klawiatura może leżeć na płasko, bądź pod kątem o jeden albo dwa „skoki”. Szkoda że również tutaj zabrakło gumowych podkładek.

Zdjęć produktu:

1/7
 

Klawiatura oczywiście oferuje standardową funkcjonalność, jednak nie zapomniano o dodatkach. Właściwie cała sekcja funkcyjna F1-F12 zyskała opcjonalne funkcje. Przytrzymując klawisz FN otrzymujemy kontrolę funkcji multimedialnych, w tym: odtwarzanie, zatrzymywanie, regulacja głośności itd. zaś klawisze od F9 do F12 oferują skróty do emaila i strony domyślnej.

Zdjęć produktu:

1/2
 

Klawiatura oferuje podświetlenie RGB wszystkich przycisków, zarówno jednokolorowe, jak i z podziałem na sekcje. Prócz tego mamy możliwość ustawienia podświetlenia w 3 stopniach. Warto zaznaczyć, iż logo MSI Gaming jest zawsze podświetlone.

Zdjęć produktu:

1/12
   
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku