Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje MSI VIGOR GK40, GK70 i GK80 – seria klawiatur dla graczy
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
MSI VIGOR GK40, GK70 i GK80 – seria klawiatur dla graczy
MSI VIGOR GK40, GK70 i GK80 – seria klawiatur dla graczy
Klawiatury

komentarzy:

0
Data Publikacji: 30 kwietnia, 2018
Kategoria: Klawiatury

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie omówię na jednym z przykładów, ponieważ wszystkie klawiatury korzystają z tego samego programu – Gaming Center – więc wygląda to bardzo podobnie. Software wita nas ciemną kolorystyką, jednak przemycono tu czerwone akcenty razem z kolorową nazwą oprogramowania – imituje to podświetlenie LED. Samo oprogramowanie może obsługiwać każde z peryferii od MSI, przez słuchawki po myszki, aż na klawiaturach kończąc. Podczas podpięcia danego sprzętu wyświetla się jego grafika – tutaj też mamy szybką możliwość wyłączenia podświetlenia. Aby przejść do reszty ustawień należy kliknąć na grafikę – w tym przypadku klawiatury.

Zdjęć produktu:

1/2
 

Pierwsza z zakładek dotyczy makr, a możemy ich w danym momencie mieć aktywnych 12 na jeden profil… a łącznie zapisać aż 5 profili. W kwestii samych makr, możemy nagrać kombinacje klawiszy z czasem reakcji, bądź także wymusić dane opóźnienia z góry. Zrobione już makro poddajemy edycji za sprawą zmiany kolejności, czy też usunięcia danego fragmentu kombinacji przycisków. Co jednak ważne, nie możemy edytować czasów reakcji.

Zdjęć produktu:

1/3
 

Następna z zakładek dotyczy podświetlenia, możemy tutaj wybrać tryby podświetlenia: począwszy od pełnego podświetlenia w danym kolorze wraz z ustawieniem intensywności, przez deszcz, oddychanie, podświetlenie przy kliknięciu, wąż wraz z ustawieniem szybkości danego efektu, na trybach do gier DOTA/FPS/MMORPG kończąc. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy sami zaprogramowali jakie klawisze mają świecić na dany kolor.

MSI-VIGOR-oprogramowanie6  

Ostatnia zakładka skupia się na możliwościach włączenia, bądź wyłączenia funkcji klawiszy dotyczących płyty głównej oraz karty graficznej. Umożliwiają one podkręcanie czy też ustawienie trybu gracza, bądź ciszy. Niestety z racji iż nie posiadam w swoim komputerze płyty czy też karty od MSI, nie byłem w stanie sprawdzić tego rozwiązania w praktyce.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku