Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje Roccat Kiro
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
Roccat Kiro
Roccat Kiro
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 17 września, 2016
Kategoria: Myszy

WYGlĄD i JAKOŚĆ WYKONANIA

Na samym wstępie pragnę wyjaśnić czym jest mysz modularna. To konstrukcja składająca się z rdzenia i dodatkowych paneli. W tym konkretnym przypadku odpowiednio po dwa na każdy bok. W ten oto sposób, mysz może posiadać po dwa przyciski na każdym z boków albo może nie mieć ich wcale. Jest to niewątpliwie ukłon w stronę osób leworęcznych, głównie przez możliwość zrezygnowana z przycisków po lewej stronie.

Zdjęć produktu:

1/2

Sam korpus ma wymiary 120 x 67 x 30mm (długość x szerokość x wysokość), zaś waga to przeszło 100g. Mysz standardowo ma symetryczny kształt, choć w zależności od zastosowanych modułów boki mogą się różnić. Oba panele mogą zawierać dodatkowe przyciski albo być ich pozbawione, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby po obu stronach umocować boki z przyciskami. Dodatkowe nakładki są mocowane za pomocą dwóch magnesów. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że nie rozpada nam się w dłoniach, a zarazem umożliwia łatwą wymianę.

Zdjęć produktu:

1/4

Preferowany chwyt to clawgrip, bądź fingergrip. Mysz należy do małych konstrukcji, więc osoby o większych dłoniach mogą mieć problem podczas korzystania z palmgripu. Roccat w głównej mierze postawił na tworzywo sztuczne, dodatkowo rdzeń pokrył gumową fakturą. Podświetlane logo producenta jak i oznaczenie modelu znalazło się w głównej części. Niewątpliwie trudno je przeoczyć.

Zdjęć produktu:

1/4

Sensor został ulokowany w centralnej części spodu. Za ślizg odpowiadają dwa masywne ślizgacze. Można tutaj dostrzec dwa wklęśnięcia, które ułatwiają zdejmowanie paneli bocznych. Za połączenie myszy odpowiada przewód o długości 1,8m pozbawiony dodatkowego oplotu.

Zdjęć produktu:

1/2

Początkowo bałem się, że owa molarność może negatywnie wpłynąć na kwestię spasowania elementów, jednak byłem w błędzie. Wykonanie jak i użyte materiały są bardzo dobrej jakości.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku