Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST SPC Gear GK550 Omnis RGB
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST SPC Gear GK550 Omnis RGB
TEST SPC Gear GK550 Omnis RGB
Klawiatury

komentarzy:

0
Data Publikacji: 23 kwietnia, 2018
Kategoria: Klawiatury

WYGlĄD i JAKOŚĆ WYKONANIA

Na samym początku skupmy się na konstrukcji klawiatury. Należy ona niewątpliwie do prostszych, wręcz klasycznych brył, jednakże pod względem wizualnym odróżniają ją zaokrąglone krawędzie po obu bokach. W ogólnym rozrachunku jest to zwarta konstrukcja bez zbędnych bajerów wizualnych. W kwestii wyglądu na uwagę zasługuje górna pokrywa, którą wykonano w całości z aluminium,co zdecydowanie wpływa pozytywnie na odbiór. Jeśli chodzi o kolory, klawiatura w pełni została ich pozbawiona. Mamy tutaj do czynienia tylko z czernią. Jedynie logo producenta wyraźnie się wyróżnia, a to za sprawą zastosowania białego, mocno kontrastującego koloru. Na wyposażeniu znajduje się także podkładka, która zdecydowanie zmienia klasyczną całą bryłę oraz jej wymiary.

 

Zdjęć produktu:

1/4

Dół zdecydowano się wykończyć już standardowym, czarnym plastikiem, jednak co warto zaznaczyć jest on naprawdę przyzwoitej jakości. Znajdziemy tutaj cztery gumowe nóżki – 6 jeśli uwzględnimy podkładkę – oraz dwie podpórki podwyższające. Pomyślano również o ich gumowym wykończeniu – gdzie wielu pomija ten aspekt. Kabel wychodzi z centralnej części urządzenia, nie zastosowano tutaj także korytek do poprowadzenia go z jednej ze stron. Sama jakość kabla jest jak najbardziej w porządku, jest on masywny, dodatkowo pokryty czarnym oplotem. Nie zapomniano tu także o takim dodatku jak rzep, dzięki któremu będziemy mogli spiąć zbędny kabel. Przewód zakończono standardowym wtykiem USB, z pozłacaną warstwą w celu zmniejszenia opóźnień. Zastosowano tu także zatyczkę na USB, osobiście uważam to za coś zbędnego jednak warto to odnotować.

 

Zdjęć produktu:

1/4

W kwestii samego wykonania, nie mogę się do niczego przyczepić. Spasowanie jest na bardzo dobrym poziome, użyte materiały również są z wyższej półki. Niejednokrotnie spotkałem się z droższymi konstrukcjami, które pod tym względem wypadały słabiej.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku