Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Asus Strix Claw
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Asus Strix Claw
TEST Asus Strix Claw
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 05 czerwca, 2017
Kategoria: Myszy

Oprogramowanie

Oprogramowanie, jak i sam sprzęt jest utrzymane w ciemnej kolorystyce z pomarańczowymi akcentami. Program został głównie podzielony na trzy zakładki dotyczące myszy, jak i jedną dodatkową, która dotyczy samych makr. W pierwszej z nich („Customize”), mamy możliwość ustawienia dowolnej funkcjonalności dla każdego z 10 przycisków, aczkolwiek zawsze jeden z nich musi mieć funkcje lewego przycisku myszy. Możliwości mamy naprawdę sporo, począwszy od podstawowych funkcji myszy, aż po przypisanie dowolnego klawisza klawiatury, funkcji multimedialnych czy makr. Nie zabrakło także pełnej dezaktywacji przycisku.

 

Zdjęć produktu:

1/2

Następna z zakładek („Performance”), stawia na kwestie związane z samym sensorem. Ustawiamy tutaj interesujące nas DPI w przedziale 50-5000 (skoki co 50), co warto odnotować oś X i Y można ustawić niezależnie od siebie. Mamy tutaj także opcję dotyczącą LOD, jak i szybkości odświeżania: 125/500/1000Hz.

 

Zdjęć produktu:

1/1

Kolejna, a zarazem ostatnia z podstawowych zakładek ma zaledwie dwie opcje: włączenia lub wyłączenia podświetlenia na scrollu, bądź logotypu na korpusie myszy. Bez jakiejkolwiek modyfikacji intensywności podświetlenia, efektów o kolorach już nie wspominając. Warto natomiast zwrócić uwagę, że na każdej z tych zakładek mamy możliwość przełączania się między poszczególnymi profilami myszy.

 

Zdjęć produktu:

1/1

Cała osobna zakładka została stworzona z myślą o makrach. Możemy tutaj stworzyć własną kombinację przycisków zapisując realne opóźnienia, definiując własne bądź można je całkowicie pominąć. Pewne zastrzeżenia mam do kwestii edycji makr, ponieważ nie możemy łatwo zmieniać czasu opóźnień. O ile modyfikacja samego przycisku jest bezproblemowa, tak aby edytować czas trzeba dopisać dodatkową funkcje z interesującym nas czasem, a poprzednią usunąć.

 

Zdjęć produktu:

1/2
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku