Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST – Asus STRIX Tactic Pro
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Google zamyka serwis Google+
Data publikacji:
09.10.2018
Autor publikacji:
Atak DDoS na hosting home.pl
Data publikacji:
24.09.2018
Autor publikacji:
Twitch zbanowany w Chinach
Data publikacji:
24.09.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST – Asus STRIX Tactic Pro
TEST – Asus STRIX Tactic Pro
Klawiatury

komentarzy:

0
Data Publikacji: 24 marca, 2017
Kategoria: Klawiatury

WYGlĄD i JAKOŚĆ WYKONANIA

Do samego wyglądu, a właściwie kształtu samego urządzenia, można mieć pewne obiekcje. A to dlatego, że oferuje nietypowy, nieco agresywny design. Niezależnie od tego czy taki zamysł się podoba czy nie, ciężko przejść obok niej obojętnie. Obudowę wykonano z czarnego matowego tworzywa sztucznego z lekko gumową fakturą. Umieszczono tu kilka elementów ozdobnych takich jak: logo firmy, emblemat serii oraz pomarańczowa obwódka przy klawiszach INS, Home itd. Wymiary klawiatury to : 513mm szerokości, 172mm głębokości i 20/33mm wysokości oraz przeszło 1,3kg wagi. Tutaj ewidentnie widać, że zastosowanie dodatkowych klawiszy makr odbija się na samej szerokości urządzenia.

Zdjęć produktu:

1/6

Spód urządzenia w całości wykonano z czarnego matowego plastiku a znajdziemy tutaj aż osiem gumowych podkładek. Nie zapomniano również o dwóch nóżkach, które umożliwiają postawienie klawiatury pod lekkim nachyleniem. Niestety nie zastosowano na nich dodatkowych gum, a jedynie plastik z lekką domieszką gumy, co nie spełnia swojego założenia w stu procentach. Tak wiec w przypadku ustawienia klawiatury w taki sposób, nie ma mowy o dużym oporze w przypadku przesunięcia. Przewód pokryto oplotem, zaś wtyk dodatkowo został pozłocony.

Zdjęć produktu:

1/6

WW przypadku zastosowanego plastiku nie mam żadnych wątpliwości, nie oszczędzano na doborze materiałów i użyto wysokiej klasy tworzywa sztucznego. Nie inaczej jest ze spasowaniem elementów, również stoi na wysokim poziomie. Jedynym mankamentem mogą być pozostawione ślady użytkowania na samym plastiku. Urządzenie przyszło do mnie już używane, tak więc nie jestem w stanie jednoznacznie określić ile przeszło. Wnioskując po zużyciu materiału, stwierdzam że nie miało ono lekko, a mimo to nadal wszystko działa bez zarzutu.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku