Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Cougar Attack X3 RGB
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Cougar Attack X3 RGB
TEST Cougar Attack X3 RGB
Klawiatury

komentarzy:

0
Data Publikacji: 01 marca, 2017
Kategoria: Klawiatury

OPROGRAMOWANIE

Na samej górze interfejsu mamy wyświetlone trzy aktywne profile, które możemy edytować, zapisać, importować, eksportować i usuwać. Dodatkowo mamy możliwość nazywania ich oraz nadania im grafiki w wielkości 200×150 pikseli. Wszystkie inne operacje w oprogramowaniu odbywają się właśnie na tych trzech profilach. W pierwszej z zakładek otrzymujemy możliwość dostosowania próbkowania w zakresie 125Hz/1000Hz jak i szybkość aktywacji przycisku.

Zdjęć produktu:

1/1

W kolejnej znajdują się opcje dotyczące przycisków. Każdemu z nich możemy przypisać dowolną funkcję oraz nadać makro. Jak już o makrach mowa. Otrzymujemy tutaj dość spore pole do manewru, ponieważ producent nie zapomniał o podstawowej opcji, a konkretnie nadaniu różnych czasów opóźnienia pomiędzy sekwencjami. Jak dobrze wiadomo makro bez tej podstawowej funkcji wiele traci. Oprócz tego mamy opcje zapętlania, powtarzania jak i aktywacji/dezaktywacji makra.

Zdjęć produktu:

1/2

Natomiast w ostatniej zakładce, producent umieścił funkcję podświetlenia klawiatury które zaprezentowałem na poprzedniej stronie. Początkowo w oczy rzucają się jedynie przedefiniowane opcje, a dokładniej różne efekty świetlne. Aby samemu dobrać kolor, musimy przejść do zakładki zaawansowanej i sami tworzymy interesujący nas efekt. Możliwości są naprawdę spore, ponieważ to my decydujemy o efekcie, kolorze czy nawet tym, jakie klawisze mają być podświetlone. Aktywne możemy mieć trzy profile, które później wybieramy z poziomu klawiatury, tak samo jak intensywność podświetlenia (0%/33%/66%/100%).

Zdjęć produktu:

1/2
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku