Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Cougar Minos X3
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Cougar Minos X3
TEST Cougar Minos X3
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 12 maja, 2017
Kategoria: Myszy

WYGlĄD i JAKOŚĆ WYKONANIA

Obudowę gryzonia wykonano z tworzywa sztucznego, natomiast na bokach dodatkowo zastosowano ogumienie. Wymiary to odpowiednio 122 x 67 z 40mm. Wygląd, a właściwie kształt jest symetryczny, tak więc w znacznym stopniu przypomina inne myszy. Producent zdecydował się na zadowolenie większego grona użytkowników przez stworzenie takiej myszy, jednak warto zauważyć, że boczne przyciski znalazły się tylko na jednym z boków. W kwestii reszty przycisków znajdziemy tu podstawowy asortyment w postaci LPM, PPM, scroll oraz przycisk pod nim. Jak już wspomniałem o symetryczności, dzięki niej chwyt myszy jest uniwersalny. Wszystko zależy od wielkości dłoni, więc i polecany chwyt nie jest z góry narzucony.

Zdjęć produktu:

1/8
 

Na spodzie znajdują się dwa wielkie ślizgacze, które zapewniają dobre prowadzenie po powierzchni podkładki. Nie jest to jednak wszystko co tutaj znajdziemy. Mamy tu także plakietkę informującą o modelu oraz parametrach napięciowych. W centralnej części umieszczono sensor, zaś po jego obu bokach odpowiednio przełącznik DPI oraz suwak częstotliwości odświeżania. Na uwagę zasługuje także ramka okalająca niemalże cały spód urządzenia, a pod nią znajdują się ledy aż w 8 kolorach.

Zdjęć produktu:

1/9
 

Kabel o długości 1,8m został pokryty jedynie gumową otuliną, nie zastosowano tutaj dodatkowego oplotu. W ogólnym rozrachunku wykonanie nie wzbudza negatywnych odczuć, a nawet powiedział bym, że w tej klasie cenowej trudno oczekiwać lepszego wykonania.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku