Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST – Genesis Helium 600
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST – Genesis Helium 600
TEST – Genesis Helium 600
Głośniki

komentarzy:

0
Data Publikacji: 19 czerwca, 2017
Kategoria: Głośniki
Prezentacja
 

Konstrukcja głośników jest prosta. Podczas projektowania postawiono na prostopadłościany bez wymyślnych kształtów (nie licząc kratki z przodu), w całości zostały pokryte fakturą imitującą karbon. Dokładniej mówiąc wzór jest stworzony za pomocą kostek, które zostały stworzone za pomocą trzech ścianek (rombów), o różnej skali szarości. Powierzchnia ta jest czarno-szara oraz lekko szorstka ze względu na wzór znajdujący się na niej. Zaraz pojawią się głosy: „to nie ma wyglądać, a ma grać”. Owszem, ale mimo wszystko głośniki znajdują się w widocznym miejscu, niejednokrotnie są aż nadto eksponowane. Zależnie od gustu, bądź tez reszty stanowiska – ta konstrukcja śmiało może tworzyć jedną całość i być dopełnieniem reszty naszego gamingowego sprzętu.

 

Zdjęć produktu:

1/2

Zestaw ten należy do kategorii 2+1/2.1 ze względu na to iż posiada dwie kolumny oraz jeden subwoofer. Kolumny/wieże z przodu zostały wyposażone w dwa głośnik – odpowiednio wysoko jak i średnio tonowy – zaś z tylu znajduje się podłączenie głośników umieszczone na stale. Suboower natomiast to klasyczna konstrukcja bass reflex, więc na przodzie znajduje się jeden głośnik, zaś po lewej umieszczono tunel rezonujący. Ponadto na prawym bok umieszczono panel sterujący jak i wszystkie wyprowadzenia złącz. Obudowa głośników (satelitek) jak i samego subwoofera została wykonana z drewna. Niewątpliwie wpływa to na dźwięk, ale również na wytrzymałość tej konstrukcji, mimo że nie jest to sprzęt, który często będzie wędrował z miejsca na miejsce – to także istotny czynnik.

 

Zdjęć produktu:

1/5

Zdjęć produktu:

1/5

Zestaw dodatkowo wyposażono w pilot do sterowania dźwiękiem. Został on wykonany z plastiku, zaś u dołu znajduje się miękka pianka, zapewniająca odpowiednie trzymanie się powierzchni blatu. Potencjometr dodatkowo wyposażono w dwa porty mini jack, do których podłączymy słuchawki jak i mikrofon. Sama regulacja odbywa się płynnie (bez skoków), natomiast posiada ograniczenia (brak możliwości obrócenia o 360 stopni).

 

Zdjęć produktu:

1/3
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku