Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje Test – Hama uRage Illuminated
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
Test – Hama uRage Illuminated
Test – Hama uRage Illuminated
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 11 stycznia, 2017
Kategoria: Myszy

FUNKCJONALNOŚĆ I OPROGRAMOWANIE

Mysz została wyposażona łącznie w siedem przycisków, ale tylko 6 z nich jest programowalnych. Do dyspozycji mamy LPM/PPM oraz ten znajdujący się w scrollu, poniżej którego umieszczono podłużny dwustykowy przełącznik do zmiany DPI. Dodatkowo na panelu bocznym znajdziemy dwa odpowiadające za dalej/wstecz.

Zdjęć produktu:

1/1
 

Oprogramowanie utrzymano w czarnej kolorystyce z granatowymi akcentami, identycznie jak w przypadku pudełka. Na każdej stronie widoczne są opcje dotyczące wybranego profilu, który możemy na nowo stworzyć, zapisać, załadować bądź edytować. Jest to wygodne rozwiązanie ponieważ nie musimy skakać pomiędzy oknami. Pierwsza zakładka umożliwia nam zmianę funkcji przy każdym z przycisków, lecz zastosowano tutaj zabezpieczenie w postaci wymuszenia opcji kliku na jednym z klawiszy. W ten sposób jeden z nich zawsze musi służyć jako PPM, jest to o tyle dobre, że w przypadku błędnego przypisania innej opcji nie pozbawimy się podstawowej funkcjonalności. Następnie widzimy możliwości zmiany DPI, wartości są z góry ustalone i możemy wybierać tylko między nimi. Tutaj także znajduje się opcja dotycząca szybkości podwójnego kliknięcia. Na sam koniec zostawiłem kwestie makr, sam manager jest prosty, a zarazem nie zapomniano o najważniejszych opcjach. Nadajemy nazwę makra i tworzymy sekwencje klawiszy i już tutaj mamy pierwsza opcje w postaci zapamiętania czasów opóźnienia bądź też ich zignorowania. Następnie dane makro możemy poszczególnie edytować zmieniając czasy, dopisując sekwencje już przed bądź po zapisanych wcześniej. Jest to niewątpliwie najważniejsza z zalet tego oprogramowania.

Zdjęć produktu:

1/2
 

W następnej z zakładek widnieje opcja dotycząca podświetlenia. Możemy je wyłączyć bądź włączyć, ustawić jego intensywność oraz szybkość pulsacji. Tutaj rozwieję wątpliwości w aspekcie kolorów, nie możemy sami sami go zdefiniować, jest on na stałe przyszyty zależnie od wybranej kolumny widocznej na pierwszej zakładce.

Zdjęć produktu:

1/5
 

Kolejna i zarazem ostatnia strona, daje nam opcje takie jak: szybkość scrolla, szybkość kursora, zmiana częstotliwości taktowania, włączenie śladów kursora i jego szybkość (te same opcje uzyskamy w panelu sterowania). Dodatkowo jest tutaj opcja resetowania ustawień, co nie powinno nikogo zadziwić.

Zdjęć produktu:

1/1
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku