Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Ozone Battle Strike Spectra RGB
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Ozone Battle Strike Spectra RGB
TEST Ozone Battle Strike Spectra RGB
Klawiatury

komentarzy:

0
Data Publikacji: 08 września, 2017
Kategoria: Klawiatury

WYGlĄD i JAKOŚĆ WYKONANIA

Klawiatura ta jest ściśle ukierunkowana na graczy, więc została pozbawiona sekcji numerycznej z racji tego, iż jest ona wykorzystywana podczas rozgrywki w nieznacznym stopniu. W ten sposób można było uzyskać bardzo kompaktowe wymiary, ponieważ mierzy ona zaledwie 351mm szerokości, 123mm głębokości zaś wysokość to 34,6mm. Z racji na jej wymiary, także waga samej klawiatury jest znacznie mniejsza od kilograma, bo waży zaledwie 685g.

Ozone-Strike-Battle-Spectra-pic

Konstrukcja ta składa się głównie z aluminiowej płyty na górze oraz plastikowego spodu, tak więc sprawia wrażenie solidnego wykonania, nie inaczej jest w rzeczywistości. Warstwy te są ze sobą dobrze spasowane, nie ma tutaj żadnych luzów czy nadlewek zbędnego plastiku, a także nie generuje ona jakiś niepożądanych dźwięków. Jak już wspomniałem o aluminiowej górze, warto zaznaczyć, że nie jest to szczotkowana powierzchnia, a jedynie nieznacznie różni się fakturą od plastiku zastosowanego niżej. Dzięki temu całość prezentuje się spójnie, chociaż nie wygląda to tak efektownie. Sama bryła jest prosta I pozbawiona wszelkich dodatkowych wstawek, za ozdobę, a zarazem oznaczenie modelu odpowiada logo umieszczone powyżej kursorów oraz na spacji.

Zdjęć produktu:

1/6
 

Spód został w całości odlany z plastiku o lekko chropowatej fakturze. Znajdziemy tutaj 5 gumowych pasków, które zagwarantują trzymanie się blatu, a także dwie rozkładane stopki zakończone antypoślizgowymi nakładkami. Jednak na uwagę zasługuje fakt, iż u szczytu wyżłobiono dodatkowy kanalik na przewód, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprowadzić go nie tylko z centralnej części, to zdecydowanie powinno pomóc podczas aranżacji stanowiska I jego okablowania. Sprzęt podpinamy do komputera za pomocą kabla o długości ~ 1,5m, który został pokryty materiałowym oplotem.

Zdjęć produktu:

1/6
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku