Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Sharkoon Drakonia
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Sharkoon Drakonia
TEST Sharkoon Drakonia
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 14 lipca, 2017
Kategoria: Myszy

UŻYTKOWANIE

Jak wspomniałem w części opisującej wygląd, Drakonia została stworzona dla praworęcznych graczy. Tak więc lewa strona wyprofilowano pod kciuk, leży on pewnie i miękko spoczywa na warstwie gumy, która zapewnia jednocześnie pewniejszy chwyt. Po tej stronie ulokowano także diody informujące o aktualnym trybie DPI, jak i trzy przyciski. Dwa górne chodzą lekko i mają wyczuwalny klik, natomiast ten poniżej jest bardzo toporny w swoim użytkowaniu. Sprawdzi się jako przycisk do mutowania dźwięku, bądź jako inna rzadziej używana funkcja.

 

Zdjęć produktu:

1/2
 

Przyciski główne, mają wyraźny przyjemny klik. Dodatkowo nie będą znacząco przeszkadzały podczas wieczornych rozgrywek, jednak sprawa ma się inaczej w przypadku scrolla. Tutaj ten klik nie dość że wymaga większej siły (postrzegane jako plus, bo unikniemy przypadkowego kliknięcia), tak i chodzi zdecydowanie głośniej, wręcz delikatnie irytuje. W przypadku bocznych ruchów scrolla, sytuacja ulega lekkiej poprawie, chociaż dalej jest to słyszalne. Poniżej znajduje się także kolejny przycisk, tutaj już klik nie jest taki pewien i szczerze powiedziawszy, mam wrażenie że po licznych testach (mysz przyszła używana) już delikatnie się psuje.

 

Zdjęć produktu:

1/2
 

Ostatni przycisk znajduje się u skraju drugiego boku, tutaj czuć ewidentnie że nie był on często użytkowany. Po pierwsze jest mocno oddalony, przez co niewygodnie go kliknąć, a po drugie klikniecie również nie odbywa się tak bezproblemowo. Zdecydowanie najlepiej sprawdza się jako przełączanie kolorów na myszy, czego raczej nie robimy w trakcie rozgrywki.

 

Zdjęć produktu:

1/2
 

Sumarycznie gryzoń ten ma aż 11 przycisków, które jesteśmy w stanie w pełni skonfigurować. Jak dało się zauważyć, nie zagłębiałem się w ich funkcjonalność ponieważ to my decydujemy o ich przeznaczeniu, więc przejdźmy bezpośrednio do oprogramowania.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku