Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Spis treści
Najnowsze Aktualności
Spora wyprzedaż gier na Origin
Data publikacji:
22.02.2018
Autor publikacji:
Android P będzie strzec dostępu do aparatu i mikrofonu
Data publikacji:
22.02.2018
Autor publikacji:
Android Pay zmienia się w Google Pay
Data publikacji:
21.02.2018
Autor publikacji:
Nokia 8 Pro – być może z pięcioma obiektywami
Data publikacji:
21.02.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Lioncast LX50
Data publikacji:
07.02.2018
TP-Link TL-WR902AC
Data publikacji:
06.02.2018
TEST Sharkoon Drakonia
TEST Sharkoon Drakonia
Myszy

komentarzy:

Data Publikacji: 14 lipca, 2017
Kategoria: Myszy

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie wita nas takimi samymi barwami jak sam gryzoń, czerń i turkusowe akcenty to motyw przewodni oprogramowania. Zaraz po odpaleniu programu do zarządzania gryzoniem, mamy wybór jednego z 5 profili myszy, zapisania bądź wczytania jednego, a także powrót do ustawień fabrycznych. Tutaj także jest pierwsza z zakładek, na której znajduje się również render samej Drakoni. W niej możemy zmienić funkcje przypisane do wszystkich przycisków, znajdziemy tu takie podstawowe opcje jak przypisanie dowolnego przycisku, bądź klawisza z myszy oraz klawiatury. Zarządzanie funkcjami multimedialnymi, zmianą DPI, zmiana koloru podświetlenia, a także makra. W przypadku tego ostatniego cóż, delikatnie mówiąc nie byłem usatysfakcjonowany. Mamy tutaj podstawowe opcje jak kombinacja klawiszy, bądź umieszczenie czasu opóźnienia. Jednak o jakiejkolwiek edycji już stworzonego makra nie ma mowy, co boli.

 

Zdjęć produktu:

1/4
 

Następna zakładka skupia się na opcjach samej myszy jak i sensora. Szybkość wskaźnika myszy i ustawienie dodatkowej precyzji, szybkość scrolla, bądź podwójnego kliknięcia. Aczkolwiek te opcje daje nam sam windows, przejdźmy zatem do bardziej interesujących opcji. Konkretnie możemy ustawić tutaj częstotliwość odświeżania 250Hz/500Hz/1000Hz oraz wartość DPI 500-5000, niestety skoki nie są płynne, a z góry mamy narzucone wartości. Tak więc z teoretycznie dużego zakresu mamy zaledwie parę opcji.

  Sharkoon-Drakonia-oprogramowanie5  

Kolejna a zarazem ostatnia z zakładek skupia się na podświetleniu myszy, a dokładniej loga na jej korpusie. Możemy tutaj wybrać jeden z przedefiniowanych kolorów, ustawić intensywność świecenia oraz szybkość pulsacji (bądź wymusić światło stałe). Opcje te co prawda nie rzucają na kolana, ale znaczna część użytkowników będzie i z tego zadowolona. Poniżej prezentuje także parę z podświetleń.

  Sharkoon-Drakonia-oprogramowanie6

Zdjęć produktu:

1/12
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku