Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Spis treści
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Genesis Krypton 700
Data publikacji:
02.03.2018
Test be quiet! Dark Base Pro 900
Data publikacji:
18.03.2018
TEST Adata SU650 240GB
Data publikacji:
23.03.2018
TEST Snab Jukebox JB-11 oraz JB-21
TEST Snab Jukebox JB-11 oraz JB-21
Głośniki

komentarzy:

Data Publikacji: 30 października, 2017
Kategoria: Głośniki

Dzisiaj przyszła pora na coś mobilnego, a konkretnie dwa głośniki od firmy Snab – Jukebox JB-11 oraz nieco większy brat JB-21. Oba to głośniki bluetooth, zamknięte w solidnej metalowej obudowie. Widać też, że producent stawiał na minimalizm.

Prezentacja – Snab Jukebox JB-11

Sprzęt przychodzi nam w małym kartonowym pudełeczku. Trzeba przyznać, że mimo minimalizmu przykuwa oko. Na froncie znajdziemy render urządzenia wraz z dokładną nazwą, na tyle zaś informacje o przycisku, porcie ładowania oraz szczegółową specyfikacje. Po otwarciu zewnętrznego opakowania, znajdujemy kolejne pudełko. Tym razem w całości białe, a w nim prócz samego urządzenia znajdziemy kabel do ładowania oraz podręcznik użytkowania.

Zdjęć produktu:

1/4

SPECYFIKACJA TECHNICZNA: Snab Jukebox JB-11

Wersja Bluetooth:4.2
Rozmiar przetwornika:40mm
Moc wyjściowa:5W
Bateria:2000mAh
Czas odtwarzania muzyki/rozmów:5godzin / 10godzin
Wymiary:88 x 88 x 27,5mm
Waga:192g

Przechodząc jednak do samego urządzenia, Snab postawił na minimalizm co widać już na pierwszy rzut oka. Korpus został wykonany z ciemnoszarego materiału, który z kolei jest jednym kawałkiem solidnego metalu. Na górnej ściance znalazły się perforacje, aby głośnik mógł wybrzmiewać, zaś na jednym z rogów ulokowano przycisk włączający sprzęt. Boki urządzenia są w całości puste, wykluczając jeden, na którym znajdziemy malutki mikrofonik, złącze zasilania oraz diodę informującą o stanie baterii. Sprawne oko dostrzeże brak regulacji głośności, ponieważ zabrakło tutaj suwaka bądź potencjometru. Spód głośnika to natomiast duża gumowa podkładka, która wypełnia cały dół, dzięki czemu sprzęt spoczywa pewnie i trzyma się każdego podłoża. Budowa Jukebox JB-11, nie budzi zastrzeżeń. mMmy tutaj do czynienia z dobrymi materiałami i spasowaniem.

 

Zdjęć produktu:

1/6
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku