Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Snab Jukebox JB-11 oraz JB-21
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Huawei w 2020 ma przegonić Samsunga
Data publikacji:
18.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Snab Jukebox JB-11 oraz JB-21
TEST Snab Jukebox JB-11 oraz JB-21
Głośniki

komentarzy:

0
Data Publikacji: 30 października, 2017
Kategoria: Głośniki

Odsłuch głośników

Ciężko nie zauważyć, że Jukebox JB-11 jest niewielkim głośnikiem, tak więc trudno od niego oczekiwać pełnego brzmienia jakie można usłyszeć z wielkich kolumn. Jeśli chodzi o brzmienie, najlepiej wypadają tutaj typowe radiowe kawałki, ponieważ słychać wokal i nie jest on stłumiony oraz nie zanika wśród instrumentów. Równie przyjemnie słucha się audiobooka, głoś lektora jest czysty i zrozumiały – oczywiście jeśli ktoś preferuje takie rozwiązanie zamiast słuchawek. Niskie tony nie zostały wyparte przez resztę pasma. Są one odczuwalne, ale zdecydowanie nie dominują nad pozostałymi częstotliwościami. W aspekcie głośności osobiście uważam, że mogła by być ona na wyższym pułapie. O ile słuchamy w ciszy i spokoju wszystko jest dobrze, o tyle jeśli docierają do nas inne dźwięku potrafią już trochę go zagłuszać. Głośnik ten dzięki swoim wymiarom doskonale sprawdzi się na weekendowe wypady, gdzie bez problemu zmieścimy go w kieszeń od spodni.

 

Jukebox JB-21 mimo niewiele większych wymiarów, pod względem brzmieniowym wypada już zdecydowanie lepiej, zwłaszcza pod względem oferowanej głośności – tutaj już trudniej go zagłuszyć. Głośnik ten radzi sobie już z większością popularnych gatunków, bas jest tu zdecydowanie na wyższym poziomie, jednocześnie nie przytłumia reszty brzmienia, a wokal jest zadziwiająco czysty. Nawet cięższe brzmienie, dawało jako tako rade nic nie charczało i nie było przesadnie stłamszone. Zastosowanie tego głośnika jest szersze. Bez problemu możemy używać go w zastępstwie do laptopowych głośników czy w kuchni podczas przygotowywania jedzenia. Jednoczenie jego wymiary nie są na tyle duże, aby wyjście z nim sprawiało jakiś problem.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku