Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Trust GXT188 Laban RGB
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Huawei w 2020 ma przegonić Samsunga
Data publikacji:
18.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Trust GXT188 Laban RGB
TEST Trust GXT188 Laban RGB
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 29 września, 2017
Kategoria: Myszy

UŻYTKOWANIE

Jak wspomniałem w części opisującej wygląd, Laban został stworzony dla praworęcznych graczy, tak więc lewą stronę wyprofilowano pod kciuk, chociaż zabrakło tu miejsca aby mógł spokojnie na niej spoczywać. Z tej strony umieszczono także dwa przyciski, które pracują dość miękko więc nie ma obaw aby podczas rozgrywki doszło do ich aktywacji, bez zdecydowanej chęci – trzeba pewnie je kliknąć.

 

Zdjęć produktu:

1/2

Przyciski główne, jak wspomniałem wcześniej, zostały wyprofilowane tak, aby palce na nich dobrze spoczywały. Mają wyraźny i słyszalny klik, a aktywacja odbywa się nawet na skrajach przycisku (od wewnętrznej części). Osobiście ten klik uważam za zbyt głośny podczas codziennego użytkowania zwłaszcza w godzinach wieczornych. Scroll działa bardzo płynnie i bezgłośnie, klik także jest cichszy jak w przypadku głównych przycisków. Ogółem jego użytkowanie jest bardzo przyjemne, wiele droższych/porównywalnych konstrukcji ten element ma gorzej wykonany. Przyciski pod scrollem, są bardzo płytkie i podczas testów zdarzyło mi się czasem przypadkiem je kliknąć. Na koniec zostawiłem jeden przycisk, który ulokowano na skraju lewego przycisku. Osoby z szerszymi palcami, mogą o niego delikatnie zahaczać co doprowadzi do niecelowej aktywacji.

 

Zdjęć produktu:

1/4

Sumarycznie gryzoń ten ma aż 8 przycisków, które jesteśmy w stanie w pełni skonfigurować. Jak dało się zauważyć, nie zagłębiałem się w ich funkcjonalność ponieważ to my decydujemy o ich przeznaczeniu, więc przejdźmy bezpośrednio do oprogramowania.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku