Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje TEST Trust GXT188 Laban RGB
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Huawei w 2020 ma przegonić Samsunga
Data publikacji:
18.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Trust GXT188 Laban RGB
TEST Trust GXT188 Laban RGB
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 29 września, 2017
Kategoria: Myszy

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie jest wykonane bardzo prosto, ale przez to jest przejrzyste. Na górze wybieramy interesujący nas profil – jeden z pięciu. Natomiast sam software dzielimy na trzy następujące zakładki. Pierwsza z zakładek – BUTTON – tutaj dopisujemy funkcje do każdego przycisku, w tym: standardowe przyciski myszy, pojedynczy klawisz, sekwencja klawiszy, podstawowe funkcje jak kopiuj wklej itd, funkcje systemowe otwarcie okna zamkniecie itd., multimedialne, zmiana dpi/profili, klawisz fire oraz makra. W przypadku tych ostatnich mamy dostępny menadżer makr, który zawiera wszystkie potrzebne opcje, przez sekwencje klawiszy, ustawienia opóźnień. Chociaż zabrakło edycji już stworzonego makra – w przypadku poprawek, trzeba robić je na nowo. W tej zakładce, znajdują się także ustawienia akceleracji, szybkości wskaźnika, scrolla i podwójnego kliku oraz częstotliwość taktowania – osobiście uważam że te opcje powinny znaleźć się na następnej stronie.

Trust-GXT188-Laban-RGB-oprogramowanie1  

Tutaj dostajemy tylko opcje dotyczące DPI, na jeden z pięciu aktywnych stopni. Każdy możemy ustawić w przedziale 100-15000 oraz oś Y oraz oś X można ustawić niezależnie od siebie.

Trust-GXT188-Laban-RGB-oprogramowanie2  

Kolejna a zarazem ostatnia z zakładek skupia się na podświetleniu myszy, a dokładniej loga oraz wcześniej wspomnianych pasków. Możemy tutaj wybrać jeden trybów: 7 kolorowe oddychanie, jedno kolorowe podświetlenie, oddychanie oraz fala, oczywiście nie zabrakło opcji wyłączenia podświetlenia. Natomiast jeśli chodzi o kolor, ustawiamy kolor względem palety RGB, więc tak naprawdę sami wybieramy jaki.

Trust-GXT188-Laban-RGB-oprogramowanie3  
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku