Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Streacom DA2 – kompaktowa obudowa ITX

Streacom zaprezentował najnowszą obudowę formatu ITX – model DA2. To „kompaktowa obudowa, pozbawiona kompromisów”. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów zapewnić ma dobrą cyrkulację powietrza oraz kompatybilność z chłodnicą 280mm.

 

Streacom to producent znany z dość ekstrawaganckich obudów PC. Kolejny produkt ma być odpowiedzią dla wszystkich użytkowników, którzy lubią miniaturowe obudowy i cenią sobie jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Wymiary to 340 x 286 x 180 mm. Trzeba przyznać, że DA2 wygląda naprawdę ciekawie, zaś autorzy chwalą się, że nad podświetlenie RGB i inne trendy przedkładają jak najlepszą cyrkulację powietrza.

 

Zdjęć produktu:

1/5
 

Za ową cyrkulację odpowiada dość specyficzna konstrukcja, składająca się z aluminiowego unibody oraz zestaw specjalnych ścianek na szynach, które możemy praktycznie dowolnie przesuwać i ustawiać. To zapewnić ma możliwość dopasowania całej „wewnętrznej obudowy” do wymiarów naszych podzespołów. Wygląda to dość ciekawie, zaś temat szerzej przedstawiony został w materiale od producenta.

  da2_announcement_parts  

Obudowa DA2 okazuje się być również naprawdę pojemna. Pomieści ona bowiem karty graficzne o długości 330 mm, wentylatory do 180mm, 3 dyski 3,5″ lub 8 dysków 2,5″, zasilacze w formatach SFX, SFX-L i ATX (sic!), a ponadto chłodnice od 120 do nawet 280mm. Oficjalna prezentacja obudowy odbędzie się 5 czerwca na targach Computex 2018, zaś w sklepach zobaczymy ją w połowie sierpnia. Niestety nie znamy ceny.

 
 

Źródło: Streacom

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku