Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Nowe możliwości sztucznej inteligencji od Nvidii

Data Publikacji: 06 grudnia, 2017

komentarzy:

Nvidia pracuje nad swoją sztuczną inteligencją, skutecznie implementując jej nowe umiejętności. Kolejną możliwością jest przekształcanie zimy w lato, bezchmurnego nieba w deszcz albo słonecznego dnia w noc. Mowa oczywiście o zdjęciach lub filmach.

 

Wyjaśniając w jaki sposób krajobraz na zdjęciu uległ zmianie, Nvidia tłumaczy, że użyła swojego systemu sieci GANs. System ten nie wymaga nadzoru, a co za tym idzie, mniej czasu zajmuje proces oraz potrzeba mniej osób do jego przeprowadzenia. Mówiąc krótko, system sam się uczy, a to w przypadku sztucznej inteligencji jest tak samo intrygujące jak lekko przerażające.

  540392f3-299e-4b32-8262-d8e24caf6094  

Podsumowując – zdaniem Nvidii, wyżej omawiana technologia może być przydatna na przykład do testowania różnych urządzeń ostrzegawczych w pojazdach samobieżnych. Jednokrotnie nagrana trasa może być przekształcana do symulowania różnych warunków, dając możliwość sprawdzenia jak dany pojazd może się zachować. Warto również wspomnieć, że to kolejny system sztucznej inteligencji od tej firmy.

   

Źródło: Hexus.net

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Genesis Krypton 700
Data publikacji:
02.03.2018
Test be quiet! Dark Base Pro 900
Data publikacji:
18.03.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku