Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


TP-Link RE270K – wzmacniacz sygnału WiFi i inteligentne gniazdko w jednym

W ofercie TP-Link pojawił się wzmacniacz sygnału WiFi, który sprawi, że w Twoim domu nie doświadczysz martwej strefy. W każdym miejscu skorzystasz z Internetu z świetną prędkością aż do 750 Mb/s. Nie zabrakło także inteligentnego gniazdka.

 

RE270K jest praktycznym i niezawodnym urządzeniem, które rozszerza zasięg WiFi. Zewnętrze anteny gwarantują stabilne oraz szybkie połączenie z siecią. Jest kompatybilny z każdy routerem bezprzewodowym. Sprzęt ten dostarczy sygnał w każde, nawet trudno dostępne miejsce, zatem wszelkie martwe strefy w domu lub w biurze zostaną wyeliminowane.

  桌面模板  

Swoją funkcję spełnia nie tylko jako wzmacniacz sygnału, lecz również jako inteligentne gniazdko. Ułatwia i pozwala to na zdalne zarządzanie siecią oraz urządzeniami do niej podłączonymi. Mogą być to między innymi: grzejniki, wentylatory, oświetlenie oraz inne obecne w domu sprzęty. Intuicyjna aplikacja Kasa dostępna na Androida i iOS sprawia, że obsługa RE270K jest niesamowicie prosta. Oprogramowanie to pomoże nawet określić jakie miejsce będzie najlepsze do zainstalowania wzmacniacza. Natomiast wydawanie poleceń głosowych będzie możliwe po sparowaniu z urządzeniem Amazon Alexa.

  桌面模板  

TP-Link pracuje z prędkością do 750 Mb/s w najnowszym standardzie WiFi 802.11ac. Wyposażony jest w gigabitowy, wydajny port Ethernet poprzez który podłączymy do sieci urządzenia takie jak konsola do gier, bądź telewizor.

 
 

Źródło: TP-Link, opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku