Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Twitch wprowadza nowe zmiany

Data Publikacji: 04 października, 2016

komentarzy:

twich

Twitch jest jedną z najpopularniejszych platform przeznaczonych do transmisji rozgrywek e-sportowych oraz gier komputerowych przez zawodowych graczy jak i amatorów. Został on wykupiony w 2014 roku przez Amazon.com za 970 milionów dolarów.


twichcon

Na konwencji TwitchCon 2016 twórcy zapowiedzieli m.in. transmitowanie w 60 klatkach na sekundę w 1080p, zmianę wyglądu strony oraz Twich Prime.


Twitch Prime ma być usługą w której subskrybenci będą otrzymywać co miesiąc darmowe gry lub ekskluzywną zawartość dodatkową do nich. Nie będą też posiadali żadnych reklam w serwisie Twitch, otrzymają specjalne emotikony oraz wyróżniające odznaki. Każdy użytkownik Prime będzie mógł wykupić raz w miesiącu subskrypcję na dowolnym kanale. Twich Prime jest obecnie dostępny w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Zmiany te mają dotknąć wszystkich streamerów, nawet tych bez partnerstwa. Pojawią się również odznaki lojalnościowe, które będą polegały na nagradzaniu długoterminowych subskrybentów. Odznaki mają wejść w życie w ciągu 3 tygodni.


Źródło: twitch, wccftech

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Genesis Krypton 700
Data publikacji:
02.03.2018
Test be quiet! Dark Base Pro 900
Data publikacji:
18.03.2018
TEST Adata SU650 240GB
Data publikacji:
23.03.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku