Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Zawirowania w EK Water Blocks

Data Publikacji: 19 listopada, 2017

komentarzy:

Według informacji TechPowerUp, w firmie EK Water Blocks nastąpiła wymiana personalna. Sprawa dotyczy szczebli kierowniczych, w tym CEO, który sprawował swój urząd przez ponad cztery lata. To może wpłynąć na rynek komputerowego chłodzenia wodnego.

 

Posady stracili: Mark Tanko, CEO firmy, Niko Tivadar (CTO) oraz Andrej P. Škraba, szef marketingu. Te osoby potwierdziły, że już nie pracują w EKWB oraz wystosowały poniższy komunikat. TechPowerUp oznajmia również, iż taką decyzję podjął właściciel korporacji, który obecnie sprawuje funkcję głównego szefa.

  ekwb  

„Możemy potwierdzić, że doszło do zmian w zarządzie EKWB. W rezultacie obecni CEO, CTO i szef marketingu odeszli z pracy. Szanujemy decyzję właściciela firmy, który chce iść w innym kierunku. Nasza wizja dalszego rozwoju oraz wzrostu niszy i przedsiębiorstwa nie były już dłużej takie same” – oświadczył Mark Tanko.

 

Redakcja TechPowerUp postanowiła skontaktować się z EKWB i uzyskała odpowiedź od Edvarda Königa, który założył przedsiębiorstwo ponad dekadę temu. Docenił on wkład wszystkich, którzy opuścili firmę oraz potwierdził, że obecnie przejął on funkcję CEO z pomocą tych osób, które są w EKWB od samego początku. EKWB wystosowało oficjalne stanowisko, w którym przedstawiło całą sytuację oraz poinformowało o przyszłych planach. Firma będzie kontynuować swoje projekty, gdzie znajdziemy kilka monobloków do płyt X299 i X399, blok wodny dla karty Radeon Vega, EK MLC Phoenix oraz radiatory do dysków M.2.

 
fot. EKWB
fot. EKWB
 

Zobaczymy, jak decyzja właściciela korporacji wpłynie na całą niszę oraz konkurencję. EKWB to obecnie największy gracz na rynku customowych chłodzeń wodnych, lecz strata takich ludzi może dać sygnał innym firmom do ekspansji. Zobaczymy, co w kwestii Liquid Coolingu przyniesie nam rok 2018.

 
 

Źródło: TechPowerUp, EKWB (fot.)

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Android Pay zmienia się w Google Pay
Data publikacji:
21.02.2018
Autor publikacji:
Nokia 8 Pro – być może z pięcioma obiektywami
Data publikacji:
21.02.2018
Autor publikacji:
Już milion pobrań LibreOffice 6.0
Data publikacji:
20.02.2018
Autor publikacji:
Gladius II Origin – nowa myszka od Asusa
Data publikacji:
20.02.2018
Autor publikacji:
Twitch.tv kontra samowolka
Data publikacji:
19.02.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Lioncast LX50
Data publikacji:
07.02.2018
TP-Link TL-WR902AC
Data publikacji:
06.02.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku