Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Android Pay zmienia się w Google Pay

Sama aplikacja mobilna Android Pay nie wystarczyła. Google zamierza zaimplementować Google Pay do wszystkich swoich produktów, np. w Chromie. To działanie ma ułatwić użytkownikom możliwość płatności.

 

Google rozpoczęło realizację swoich obietnic. Firma obiecywała przygotowanie nowego, wygodniejszego sposobu płatności. Android Pay przekształca się teraz w Google Pay, ale to dopiero początek zmian.

  google-pay-1-840x570  

Osoby korzystające z Android Pay na urządzeniach mobilnych dostaną odpowiednią aktualizację do Google Pay. Producent jednak chce jeszcze uruchomić płatność internetową we wszystkich swoich usługach, takich jak np. Chrome. Podjął również współpracę ze sklepami stacjonarnymi jak i online. Dodatkowo Google Pay ma być też wspierane na stronach www, aplikacjach oraz w sklepach. Najpierw współpracę przyjęła aplikacja Airbnb, w ciągu kilku dni ma dołączyć również iTaxi.

  google-pay-systems-840x433  

Aplikacja Pay ma zyskać również nowy wygląd. Będzie prezentować się na białym tle z zakrzywionymi kartami informacyjnymi. Zakładka Strona Główna wyświetla ostatnio dokonane zakupy, pozwala znaleźć sklepy znajdujące się w pobliżu. Jest to spore udogodnienie dla użytkowników. Najcenniejsza ma być jednak zakładka Karty, która zawiera zapisane karty kredytowe i debetowe, programy lojalnościowe oraz oferty, karty podarunkowe.

 

Google Pay to spory projekt, który z biegiem czasu będzie się stopniowo rozwijał. Jak się sprawdzi i czy faktycznie oferuje łatwe użytkowanie? Przekonamy się wkrótce.

 
 

Źródło: AndroidAuthority

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku