Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Battlefield V na RTX 2080Ti – gameplay

Nvidia opublikowała fragment rozgrywki z trybu multiplayer, w którym możemy zaobserwować działanie technologii RTX oraz wydajność na nowej karcie graficznej – RTX 2080Ti. Czy ray tracing mocno daje się we znaki GPU oraz jak sprawuje się on w przypadku trybu wieloosobowego?

 

Po obejrzeniu fragmentu raczej wyrobiłem już sobie opinię odnośnie całego RTX i jestem przekonany, że znacząca większość użytkowników nie będzie go używać. Nie mówię tutaj tylko i wyłącznie o kwestii wydajności, o której opowiem za chwile. Spójrzcie tylko, jak to się wszystko świeci i ile na ekranie pojawia się obiektów, mogących skutecznie odwrócić uwagę gracza, który chciałby nie tyle co doświadczać znakomitej grafiki, co po prostu dobrze się bawić i osiągać jak najlepsze rezulaty.

   

Czy przypadkiem tych błyskotek nie jest za dużo? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, nie mając bezpośredniego porównania z wyłączonym RTX. Zapewne różnice graficzne najlepiej będzie samodzielnie przetestować podczas otwartej bety Battlefield V, która dostępna będzie już za tydzień.

 

Wróćmy jednak do tematu wydajności. Zgodnie z zapowiedziami Dice finalna wersja utrzyma stabilne 60 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD. To najprawdopodobniej odnosi się do RTX 2080Ti z maksymalnymi ustawieniami graficznymi. Ciekawostką, na jaką czekamy, jest wciąż 4K oraz pochodne. Czy uda nam się płynnie zagrać w przypadku Ultra HD na karcie za 5000 złotych?

 
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku